Přejít na obsah

Nejde mi torrent ani preposilani u mailoveho klienta


Návštěvník EP

Doporučené příspěvky

Návštěvník EP

Stala se mi vcera takova vec, z niceho nic mi prestaly jit torrenty a stahovani gmailu na moje veskery zarizeni (imac, ipad, iphone) nic jsem neprenastavoval a nic jsem s tim nedelal, najednou to prestalo jit….. to same torrenty, torrent stahnu v pohode, ale proste se nerozbehne, i kdyz je plnej seedu zase ani na jedne ze zarizeni……zkousel jsem i jiny torrentovy stahovac a taky nic. Nepomohl restart wifiny, restart routeru. Kdyz jsem pripojil jen comp k routeru kabelem tak take nic. Vse ostatni mi jde, jako net stahvani z uloz. to atd….. nevite cim by to mohlo byt?

 

Mam UPC 10mb.

Operacni system Mac OSx Lion.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník EP

Ano skype funguje, jedine co mi jeste nefunguje je na iphonu viber (program na free volani a sms kdyz jste na siti)

Muj mac vir nema, ani jsem se nesetkal s tim, ze by pocitace apple mely vir (i kdyz existuji) tak me se to netyka.

Zkousel jsem podle vaseho linku i kontrolu a vse je v poradku.

Zkusim jim tam dnes zavolat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ze je to vyreseno bych jeste nebral jako definitivni, ono se klidne muze stat, ze treba zitra ti ti zablokuji znovu,

radeji se ujisti, ze opravdu zadny virus ani nic podobneho nekde nemas, hlavne pozor na PC ktere se pripojuji k wi-fi, treba i jen obcas.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...