Přejít na obsah

Skutečná cena balíčku


Návštěvník crapper

Doporučené příspěvky

Návštěvník crapper

Zdravím nyní máme od UPC interrnet Power 10, TV asi starter (STB 1x ten zakladní a 1x Hadan CV-6000) a telefon za Kredit 50 celkem platíme 800kč měsíčně což už máme hodně dlouho, proto jsem si vybral balíček KOMBI KOMFORT, ale není my dost jasná cena.

 

Kolik budu platit pokud budu mít balíček KOMBI KOMFORT k tomu Hadan CV-6000, Modem ED3, a telefon Kredit 50 (1.rok 1kč). Místo jednoho zakladního STB si zakoupim CA modul a chci se zeptat jestli jde zakoupit i ten modem nebo Hadan CV-6000 a počítám strávně že pokud si k tomu nechám i ten telefon vyhnu se poplatku 650kč za vyměnu modemu?

 

Díky z těch jejich ceníků jsem totálně mimo všude něco jinýho samý změny, kdo se v tom má vyznat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník crapper

No to je pakárna takže ten zase bude za rok za 150 a navíc - V případě výměny DVR a HD za HD PVR je účtován poplatek 302,52 Kč. Poplatek zahrnuje výměnu přijímačů, připojení nového přijímače a naladění, potvrzení převzetí původního přijímače včetně příslušenství a odvoz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník zby
cv-6000 k novejm službám nejde, takže buď stb, hdpvr nebo ca modul...

 

Proč by neměl jít? Já jsem přešel z původního STANDARDu na balíček KOMBI KOMFORT a cv-7000HD jsem si bez problémů ponechal. To samé bude u cv-6000.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník zby

Nevím, jak je to konkrétně u cv6000, ale za tu 7000 jsem do teď platil 150 Kč, takže se pro mne nyní nic nezměnilo (očekávám, že cena pronájmu u cv6000 zůstane po změně na balíček stejná, jako má zákazník nyní). Nehledě na to že na pronájem Kaonu je snížená cena pouze prvních 12 měsíců, pak je to taky 150 Kč. A v neposlední řadě jsem s Handanem spokojený mnohem více, než co jsem četl zkušenosti majitelů Kaonů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...