Přejít na obsah

Skutečná cena balíčku


Návštěvník crapper

Doporučené příspěvky

standardní cena DVR a HD boxu je 150 kč, pokud klient nevyužívá nějakou zvýhodněnou nabídku... jakmile původní služby změní na nový, zvýhodněná nabídka na DVR a HD box končí a platí plnou cenu... standardní cena HDPVR boxu je 150 kč u samostatnejch služeb, u balíčků 100 kč...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník crapper

Takže u balíčku kombi komfort bych měl platit za hdpvr 100kč, na UPC je že je prvních 12 měsíců za 100 a pak za 150 (to teď nevim kde jsem tam našel ale našel :D ) a v ceníku je zase 150.

 

a jestě se chci zeptat jak koupit ten modem od UPC nikde jsem to u nich nenašel ani na dvb-c-shop.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

standardní cena HDPVR boxu je 150 kč u samostatnejch služeb, u balíčků 100 kč...

tak teď je to už doufám jasnější :) (resp. 99 kč, ale ty jednokorunový vejmysly mě moc neberou)

na objednávku modemu tam žádný tlačítko asi nebude, to bude chtít doladit s operátorem po telefonu... nebo jestli se tam dá někam dopsat nějakej komentář...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník zby

Mohu se zeptat, kde je uvedena cena 100 Kč u HDPVR boxu u balíčku na pořád? V ceníku je u balíčků napsáno toto: "Služby bez poskytnutí přijímacích zařízení." O několik řádek níže je: "Dočasné poskytnutí set-top boxu řady HD PVR ... 151,26 Kč".

Jinde jsem zmínku o ceně neobjevil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle je něco podobnýho http://screenshot.cz/RFNKN/bordel.png :lol:

zatim co pod nabídkou samostatný televize nebo internetu sou doplňový zařízení a služby, stejně tak při online objednávce je možnost si ty věci vybrat, u balíčků je natvrdo nastavenej modem bez wifi a set-top box bez hd... kdo chce pronajímat hdpvr, ca modul nebo odkoupit modem a ca modul, má smůlu... nebo já nevim, jak se to řeší přes net, ale obchodní zástupce má v kampaňovym listu uvedenej hdpvr box za 99 kč/měs. bez jakejchkoliv omezení...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...