Přejít na obsah

CI rozhraní a CA moduly


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník Jaku

A tohle nestačilo?

Podkud od UPC tak do CI vložit CAM i s dodanou a spárovanou kartou.

Ponechat vložené a případně na klientském centru UPC požádat o "obnovovací signál".

CI / CI+ neřešit. Laicky řečeno: to "plus" je něco navíc, co stejně UPC zatím nepoužívá.

 

Předpokládám, že TV v menu CA modul vidí. Takže ten je zasunut (na doraz) dobře. Ještě zkontrolovat správně založenou kartu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Doctor
Dík za info,

takže to chápu jako odpověď ano. Ok zkusím to objednat a kdyžtak jim to vrátím :lol: Má někdo zkušenosti s objednáním přez UPC?

Dík Kolda

 

Jo, v pohodě. Akorát jsem to neobjednávala přes ten přímý odkaz na jejich stránkách, ale přes kontaktního mejla. Jeden den jsem to poslala, druhej den mi volala slečna z upc a domlouvala detaily a kdy se s tím technik staví. Během dvou dnů to bylo vyřízený. Vezmi samoinstalaci, šlo to lehce. Akorát se to vrazí do tý díry a našlo si to všechny kanály samo během 15 minut. Máme taky Panasonica.

Jo a prosím tě, musel jsi měnit tu zemi na Finsko, nebo ti to jelo samo. Já musel na finsko a štve mě diakritika.Ale jinak šecko jede v poho.

 

 

Neměnila jsem nikde nic. Jen jsem to tam vrazila, přepla tv na dvb-c a nechala ju chvilu jet. Nejdřív jely ty volné programy, ty placené naběhly během 15 -20 minut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník oche
A tohle nestačilo?

Podkud od UPC tak do CI vložit CAM i s dodanou a spárovanou kartou.

Ponechat vložené a případně na klientském centru UPC požádat o "obnovovací signál".

CI / CI+ neřešit. Laicky řečeno: to "plus" je něco navíc, co stejně UPC zatím nepoužívá.

 

Předpokládám, že TV v menu CA modul vidí. Takže ten je zasunut (na doraz) dobře. Ještě zkontrolovat správně založenou kartu.

 

nevidí, nenapíše mi to jaký to je typ modulu. Ten od kolegy to najde a napíše "conax 4.00"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku
nevidí, nenapíše mi to jaký to je typ modulu. Ten od kolegy to najde a napíše "conax 4.00"

Tak zkusit pořádně zastrčit. Protože nemá CI slot nemá zámek tak ještě znovu zkontrolovat, že je zasunutý modul správně.

Vím, že to často bývá popsáno špatně nebo nedokonale. Při zasunutí a vydnání je lepší mít tu televizi vypnutou.

 

Víc asi taky neporadím. Ještě tu možnost vyzkoušet modul u někoho známého jak psal Kulombo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník koldas

Houstone máme problém. Ráno šlo všechno v pohodě.Vložil sem CA, naladilo se 121 programů a všechny šly. Odpoledne najednou není v seznamu 40 programů. Včetně čt1 čt2 čt24 čt4 stv1,2 atd.Jsou tam jen ty v HD a třeba NOVA Cinema HD tam taky není. Ale při ladění vidím, že se naladily. Při opětovném naladění mi to hlásí, že se naladilo 121 kanálů, ale v seznamu jich je zobrazeno zas jen těch 81. A to jsem zkoušel reset na tovární nastavení a celé znovu a dělá to porád to samý. Netucha někdo čím to je?

Díky za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...