Přejít na obsah

CI rozhraní a CA moduly


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník koldas

Nefunguuje to, dělá to pořád to samý. Zase to našlo jen těch 81 kanálů. Ladilo to 10min a stejně nic. Kdopak ví kde je zakopanej pes?? Někde dělám něco špatně, ale kde a co?

PS: když jsem dal laděění jen neplacených kanálů, tak se mii čt 24 i čt 1,2 naladilo jak v HD tak normálně. :?:

Ještě jeden poznatek.když zzadám ruční ladění tak mi to ty kanály najde, ale napíše mi to, žádné nové kanály nenalezeny. Netušíte kde můžou být skovaný? :twisted:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník koldas

Tak sem našel příčinu, ale zajímalo by mě řešení. Pokud to totiž naladím na Finsko, tak se mi zobrazí všechny kanály ale nefunguje diakritika). Pokud to naladím na Švédsko, tak mi to naladí vše, ale ukáže jen těch 81 kanálů. A včil experti mudrujte proč :D zatím dám přdnost kanálům před diakritikou. Jj mám panasonic TX-P37x10y

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník xawier24

Dobry den,

 

chtel bych vas poprosit o radu. Rad bych probedl vymenu stareho STB od UPC za CA modul (kabelova televize). Zvazuji dve varianty- pronajem nebo zakoupeni.. V pripade, ze bych si modul zakoupil, nevim, zdali po ukonceni odebirani sluzeb od upc budu moci modul vyuzit treba pro satelitni karty skylink, cslink, pripadne upc direct. Myslite ze modul je kompatibilni i pro zminovane karty? Predem Vam moc krat dekuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Jednou pro vždy -nehodí" UPC v kabelovce používá Conax a ze satelitu použvají všichni Irdeto (Cryptoworks)

Měl by se ale dát prodat někomu na kabelovce UPC

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno
Dobry den,

 

chtel bych vas poprosit o radu. Rad bych probedl vymenu stareho STB od UPC za CA modul (kabelova televize). Zvazuji dve varianty- pronajem nebo zakoupeni.. V pripade, ze bych si modul zakoupil, nevim, zdali po ukonceni odebirani sluzeb od upc budu moci modul vyuzit treba pro satelitni karty skylink, cslink, pripadne upc direct. Myslite ze modul je kompatibilni i pro zminovane karty? Predem Vam moc krat dekuji.

CAM použiješ prakticky pouze u UPC kabelu, ale nepochybně by mohl jít prodat, když už pro něho nebudeš mít využití.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...