Přejít na obsah

CI rozhraní a CA moduly


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Pro nacteni noveho predplatneho na pristupovou kartu (ktere se vzdy posila zacatkem mesice, to stare vyprsi okolo 10. dne v dalsim mesici), je nutne nechat televizor ci STB prepnuty na multiplex ve kterem bezi signal pro predplatne, idelane treba nejaky kanal z prvniho multiplexu (ČT1, ČT2 ...) a par minut vydrzet a nepepinat, vetsinou staci max. 30 minut.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám problém s UPC CA modulem a svojí televizí LG M2250D-PZ, nemůžu naladit žádné kabelové programy.

Na UPC kabel naladím standardních 19 programů pozemního vysílání, pak také naladím několik analogových programů (např. markýza...) ale jinak ze 100 možných programů na digitální kabelové televizi nic.

Nabídka na ladění kabelové televize tam vůbec není, musím televizi přepnout na Švédsko (nebo Finsko), potom se tam nabídka sice objeví, ale ani po nastavení správných parametrů sítě upc televize nenajde žádné digitální programy.

V parametrech televize se uvádí že má DVB-C tuner, tak kde může být problém?

 

Můžete mi někdo poradit? Už jsem volal na linku, vyzkoušel jsem co mi radili, signál by měl být v pořádku, ale prostě to nefunguje.

Díky za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Zdravím, v únoru jsem si koupil CA modul a poprvé ho použil až včera. U kódovavaných programů mi to píše Neaktivovaný (kód stavu 4), tak bych se chtěl zeptat co s tím? díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...