Přejít na obsah

CI rozhraní a CA moduly


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník lejno

Já bral CAM od UPC asi před půl rokem a bylo to normálně uvedené ve vyúčtování služeb, které chodí začátkem měsíce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

No to opět svědčí o tom, co už tvrdím dlouho. V UPC neví pravá ruka, co dělá levá.

Já jsem měl domluveno, že úhradu za CAM provedou převedením depozitu za modem (ještě u Karnevalu), přesto poslali fakturu. Při reklamci a dalších komunikacích s KC to potvrdili, přesto, nemít telefon od UPC, provolal jsem zbytečně asi 40 minut... A jak to nakonec dopadne se dozvím až při dalším pravidelném vyúčtování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník Max_cz

Zdravím,

 

plánuji TV od UPC, teď mám možnost vydražit CA modul, bude fungovat? Nebo se musí nějak aktivovat u UPC? Díky za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Max_cz

OK, děkuji za rychlou odpověď. Budu od nich brát net 60/10 + 30 programů s modemem v ceně balíčku + 1000,- CA...

Ještě jednou Díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník janikm

Ahoj,

 

chtěl bych si ověřit, že budu/nebudu přijímat HD programy s CAM. Mám televizi Sony KDL-40W4000, která má jen CI slot. Když si nyní koupím CI+ CAM, bude mi televize od UPC fungovat bez problémů (včetně HD) nebo musím opravdu mít CI+ slot?

Vím, že se to už řešilo, ale ptal jsem se v UPC na aktuální stav a dostal jsem zcela rozdílné odpovědi ve smyslu

-vše bude funkční podle zaplacených služeb

-HD programy nenaladím

-nic nebude funkční

 

Teď teda nevím, jestli už UPC vysílá v CI+ vše nebo jen HD nebo ještě nic a je to jen ve výhledu.

 

Sony KDL-40W4000 nebo podobnou zde někdo hlásil, že je s CI+ CAM bez problémů. Poslal jsem taky dotaz do LICY, ale ještě neodpověděli. Jakmile se ozvou, doplním jejich odpověď. Neoficiálně mi bylo řečeno technikem z UPC, že kromě slotu CI+ televize splňuje splňuje všechny ostatní podmínky pro užívání CAM a že mám být v klidu a koupit si CAM u UPC, což se shoduje s informacemi zde..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Pokud jsem dobře hledal, tak tv je z roku 2008 http://hdmag.cz/clanek/sony-kdl-40w4000 ... otu-profil, takže podpora CI+ rozhraní není jistá, nutno ověřit. Pokud tv nepodporuje CI+, pak bude CAM k ničemu, ale volné HD programy bude možno sledovat

Podpora HD programů nesouvisí s dekódovacím modulem (CAM), ale se schopností televizoru zpracovat MPEG4/h264 video, to tato Sony dle popisu umí.

CA moduly s novou verzí kromě dešifrování placených programů umožňují i něco navíc (třeba blokování záznamu vybraných programů...), UPC zatím možností rozhraní CI+ nevyužívá, ale v budoucnosti se to nejspíše změní...

 

P.S. CA moduly, ať pronajaté, tak i koupené (od UPC) doručuje osobně technik. Snad by bylo možné před uzavřením smlouvy o koupi/pronájmu domluvit odzkoušení modulu přímo v konkrétním televizoru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

CI+ modul funguje i v Handanovi 5000, kde dost pochybuji, že by rozhraní + bylo. Je tam prostě nějaká zpětná kompatibilita. A že by fa UPC začala využívat "vymožeností" +, to se nezdá za situace trvalého poklesu klientů příliš reálné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...