Přejít na obsah

CI rozhraní a CA moduly


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

U starsich TV Panasonic bylo nutne nastavit zemi vysilani na Finsko, nebo Svedsko, protoze jinak nebyl zapnuty kabelovy tuner a tim padem nesla naladit kabelova TV, jak je to konkretne u te vasi TV vam ale ten nereknu,

s CI+ modulem by problem byt nemel.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník majsoft

Děkuji, no UPC ještě nemám ale koukal jsem a přidal jsem v nastaveni DVB-C a při přepínání mám nyní volbu DVB-S,T i C a když přepnu na DBV-C tak vyskoci hláška '"žádný kanál nebyl nalezen.... stiskněte ok pro zahájení automatického ladění" , a nikde sem nenastavoval zemi vysilaní ani nevim kde se to nastavuje, mohla by tedy tato hláška znamenat, že mám aktivovaný DVB-C pro CZ lokalizaci a bez problému naladím UPC které chci objednat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokial je v ponuke ladenia DVB-C bude TV v sieti UPC fungovať. Na tento model vyšiel dodatočne SW upgrade spolu s modelom.....G20E. Či je Tvoj SW najnovší neviem, stačí pripojiť TV k internetu a spustiť Viera Cast. SW sa automaticky updatne. Krajina umiestnenia sa mení Obnovou továrenského nastavenia v menu. Vsetky nastavenia sa zmažú. Pri Švédsku sa nenaladia všetky kanály, diakritika EPG je OK, pri Fínsku sa naladia všetky kanály, ale EPG je šifrované. Pri tomto modele treba mať nastavené Česká republika. Žiaľ bez spustenia obnovy továrenského nastavenia sa aktualne nastavená krajina umiestnenia nedá zistiť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník majsoft

Jeste maly dotaz, pri prijmu pomoci modulu budu mit taky razeni programu podle upc? Nebo si to mohu seradit podle sebe? Stejne nejak nechapu proc to ridej oni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste maly dotaz, pri prijmu pomoci modulu budu mit taky razeni programu podle upc? Nebo si to mohu seradit podle sebe? Stejne nejak nechapu proc to ridej oni.

Vidíš, co já bych za to dal, aby se mi řadily programy v TV podle toho co chce UPC (při prvním naladění). Mě se po naladění všechny programy sprovnají podle abecedy (TV i rádia dohromady)

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník majsoft

Standa: No ale pak už si to můžeš seřadit podle svého uvážení né? Já to pochopil tak že jak tu tabulku UPC posílá tak tak to musím mít seřazené podle nich a osobní řazení je znemožněno, to by byla pěkná ...... :)

 

tomus: jj to vim, že CA modul jen dekoduje :)

 

Někde sem se jen dočetl, že někteří mají seznam programů jen tak jak posílá UPC a nemůžou si seznam upravit. Tak sem se jen zděsil zda mi to vůbec TV dovolí přerovnat dle svého jako u DVB-T a S. Už se to netýká ca modulu tak zde nebudu plenit vlákno. Díky všem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tabulku UPC akceptujú pri ladení a update len STB. Televizory zoradia programy podľa vlastného nastavenia výrobcu. Samsung podla abecedy, Panasonic podľa subnosnej zvuku programov a nastavenej krajiny umiestnenia televízora. Pri českej lokalizácii budú na prvých predvolbách programy s českým zvukom - spôsob ich zoradenia tu zatiaľ nikto nevysveltil. Pri slovenskej lokalizácii budú na prvých predvolbách programy so slovenským zvukom, potom s českým. U Panasonicu sa dajú programy jednoducho presúvať, u Samsungu sa pracne zamieňajú - tu pomôže editácia cez PC. Pri update programovej ponuky poskytovateľom služby je u Panasonicu potrebné spustiť Aktualizáciu zoznamu kanálov v menu DVB-C ladenia. Nový kanál sa doplní do zoznamu, alebo sa aktualizujú názvy a technické parametre už vysielaných programov. U Samsungu je potrebné v manuálnom ladení zadať technické parametre príslušného multiplexu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...