Přejít na obsah

Dopis od UPC s novou smlouvou, ceníkem a VOP


Návštěvník europoint

Doporučené příspěvky

Návštěvník europoint

Ahoj, nerad otravuju, ale dnes mi přišel od UPC dopis (obyčejný), ve kterém je žádost o "dodatečné podepsání" smlouvy. Součástí je ceník a VOP. U UPC jsem od doby co převzal Karneval, mám od nich všechny služby (digi TV, internet, telefon), které objednávám telefonicky nebo přes web a smlouvu vždy podepisuju technikovi, když instaluje nebo přinese nové vybavení.

Ve smlouvě defakto všechno odpovídá, ale mají tam staré teleonní číslo na můj mobil (za poslední rok jsem jim nové diktoval nejmíň 7x).

 

Dotaz číslo 1:

Přišel někomu takový dopis a co s ním budete případně dělat?

 

Dotaz číslo 2:

Využívám telefonní tarif Basic za 1Kč/12 měsíců. Tento tarif mám už několik let a vždy jsem byl operátorkou na infolince ujištěn, že kampaň se automaticky prodlužuje o 12 měsíců. Teď podle nové smlouvy co chtějí podepsat mám tento tarif od 30.1.2011 na 12 měsíců do 30.1.2012. Znamená to, že nově opravdu chtějí 221 Kč za měsíc? V ceníku totiž o 1,- korunovém tarifu není ani zmínka. (O možnosti přechodu na tarif za 50 Kč vím, ale měsíčně provolám maximálně 15 Kč).

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...