Přejít na obsah

Huawei EchoLife HG520i od O2


Návštěvník Pepino100

Doporučené příspěvky

Návštěvník Pepino100

Zdravím

v pátek 24.2.2012 bylo MČ Prahy 13 schválena výstavba sítě UPC. Víte někdo jak dlouho bude trvat výstavba sítě?

dále by mě zajímalo. Jakmile bude síť natažená budu si brát balíček Kombi Komfort+ a jelikož mám zatím ještě internet od O2 mám k dispozici jejich WiFi router.(ten mi po zrušení jejich služeb zůstane protože ho mám zakoupený). Pokud si od UPC pronajmu modem ED3 bude mi tenhle WiFi router od O2 stačit? Kabelem chci mít připojené PC a MMC a přes WiFi PS3 a Tv. Protože se v routerech nevyznám tak mě zajímá jestli budu moct hrát bez problémů a bez sekání online hry na PS3 a sledovat online videa(třeba archív novy) na tv.

přidávám popis daného WiFi routeru

http://www.o2.cz/osobni/modemy-a-data/huawei-echolife-hg520i.html?tab=details

 

Předem vám díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kulombo

Obecně cokoli od O2 nejsou routery, ale ADSL modemy, tzn.dá se to použít maximálně jako switch. Navíc tento má jenom 100M porty a Komfort+ je 120M internet. V úplné nouzi se to použít dá, ale koupě nového wifi routeru nebo pronájem wifi modemu je 100x lepší řešení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Pepino100

O.K. tak jo, diky ještě se budu rozhodovat zda router koupit nebo pronajmout.V případě že si budu kupovat vlastní tak podle čeho mám vybírat,nebo na co mám koukat?

 

Předem diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...