Přejít na obsah

Kvalita Digitální TV versus Technická podpora


Návštěvník david3434

Doporučené příspěvky

Návštěvník david3434

To nevím,protože jsem to s pomocí technické podpory resetoval snad 10x a pokaždé jiné parametry a na konec mi bylo sděleno(tento týden),že už jsem vyzkoušeli všechny dostupné firmwary a nový se zatím nechystá.mezitím samozřejmě probehlo i asi 10 výměn settopboxů,kde byly vždy nahrány nové a novější formwary a stějně to nepomohnlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník david3434

AXN,AXN Sci fi,AXN CRIME,CT 24,ZDF,ARD, 3 SAT, STV 1,STV2,JOJ PLUS,Discovery,Discovery World,Discovery Sciene,Filmbox Plus,Tv5,BBC,Cs Film

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník david3434

Opravdu jen ty které jsem napsal.Ale čas od času se těch 20 změní na jinéí kanály,ale momentálně posledí měsíc pouze tyto kanály. CT1,CT2,CT4 to nedělají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlášení "aktualizace,prosím čekejte" se u STB objevuje pokud nastane nejaka zmena v nastaveni vysilanych kanalu (napr. zmena nazvu nektereho tv kanalu),

vetsinou se objevuje pri prepinani mezi jednotlivymy muxy, napr. pri prepnuti z CT1 na STV1 a naopak, cili nemelo by zalezet na ktery konkretni kanal prepinas, ale spis na jaky mux.

Je dost podivny ze to dela pouze u tebe, kdyby se jednalo o vadny STB, mela by moci jeho vymena, pokud by to bylo spatnym FW, nebo nejakym nastavenim DVB-C site, tak by to zase blblo vice lidem.

Muzes jeste zkusit pres menu smazat vsechny kanaly a pak je znovu naladit, jinak opravdu nevim.

 

Prinejhorsim si nech STB vymenit za uplne jiny typ, nebo pokud mas vlastni TV s kabelvym tunerem, tak si do nej kup modul a na STB se uplne vykasli.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...