Přejít na obsah

Kolisani latence na Praze 8


Návštěvník argoneus

Doporučené příspěvky

Návštěvník argoneus

Jsem jediny, u koho se to deje?

 

Znicehonic mi kolisa ping na seznam mezi 7 ms a 140 ms. Modem i router jsou v poradku. Je to poznat hlavne v hrach.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník loskatos

Nejsem na Praze 8, ale Vrsovice (Ruska) a mam to stejne. Hry nehraju, ale ta latence je silena. Projevuje se to i nenactenim (nedonactenim) stranek. V kazdem pripade je to peklo..

Mám mít 50/5 a mám tohle:

 

201208120789.png

 

A to stabilita zrovna teď vyšla 28%, což je skvělej výsledek (na poslední dny) většinou je to spíš kolem 5% :-//

 

:-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

máš mít aspoň 60/6, ale hlavně bys měl měřit lepším způsobem a už vůbec se nezabejvat nějakou stabilitou na rychlost.cz, kde to je permanentně přetížený...

např. moje připojení je naprosto stabilní a výchylky sou jenom v řádu jednotek Mb/s nad 90 v obou směrech, což mám pečlivě oveřený měřením na ftp, přesto sem dosáhnul stability jenom 68% a hodnoty v obou směrech sou zoufalý... speedtest.net od centelu v praze nebo od upc v brně měří někdy na několikátej pokus relativně spolehlivě... a taky doporučuju jenom na měření rychlosti používat explorer, z nějakýho důvodu si s tim poradí nejlíp (např. chrome dosahuje vyššího downloadu, ale nižšího uploadu na rychlost.cz)...

 

201209455-cf1297634a.png1811858266.png

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník loskatos

Mas pravdu, mam 60/6. Jinak vim, ze test na rychlost.cz neni nic moc, ale ten udaj o stabilite mam bezne kolem 80 (kdyz je vse v poradku). Takze skutecne o necem vypovida. jinak programem winmtr jsem na 290 paketech mel ztratovost 1 (max, kamkoliv). Ted sem na telefonu, ale dam sem jeste test z IE a jineho merice.

 

Tady je. Na 60/6 je ten down pěkná bída.

testkcs.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...