Přejít na obsah

Nedostupný internet i několikrát denně - Ostrava


Návštěvník kudrna

Doporučené příspěvky

Návštěvník kudrna

Ahoj.

Již velice dlouhou dobu mám problémy s nedostupnosti k internetu. Vlastím Wi-fi router D-Link DIR-300. Jedná se o to, že i několikrát za den dochází k výpadkům, kdy vždy musím buď restartovat router (DIR-300) nebo v něm provést "DHCP" renew. V tomto okamžiku (kdy je internet nedostupný) mohu zaslat ping z PC na DNS i GW ale na DHCP server nikoli. Internet je nedostupný jak z PC kterým mám připojená přes LAN k DIR-300 tak je nedostupný na mém NB který se připojuje přes Wi-fi k také k DIR-300 routeru. Výpadky souvisí (dle logu z D-linku)

zřejmě se změnou kterou si zřejmě vyžádá DHCP server přesto že ještě nevyprší limit pro přidělení nové IP.

Z UPC mi přišla odvověď "jak jinak" že u nich je vše v pořádku.

Budu rád za nějakou radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kudrna

Vím o tom pročítal sem snad vše co se tady napsalo. Ale nikde sem nenarazil na stejný problém s D-linky. Jaký wi-fi router má koupit (stačí mi základní typ) můžete mi nějaký levný s kterým už nebudu mít tento problém. Doporučte prosím ? Díky předem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...