Přejít na obsah

zmeny sluzeb od 1.5. 2012


homberg

Doporučené příspěvky

Ale on není až takový problém tu MAC adresu změnit (pokud to modem umožňuje) za adresu modemu, který má už registrován u UPC...

http://www.netuj.cz/bezpecnost-sprava-pc/jak-zmenit-mac-adresu/

Radíte kraviny :) mac modemu nezměníte to 1. a zadruhé i kdyby se vám to nějak povedlo tak by jste si nepomohl co by jste dělal s původním modemem? Vrátil ho UPC? To by tu MAC zase odregistrovali :lol:

 

Fungují jen modemy přímo od UPC, od nich se dá taky koupit ED 3.0 modem za 1299 Kč nebo za 1999 Kč s wifi. Staré ED 2.0 modemy zatím odkoupit nejdou.

Cokoli, co není od UPC fungovat nebude, takový modem není možné zaregistrovat.

ED2.0 modemy se dle mě ani prodávat nebudou. Museli by Koupit nové kusy a to se dle mě nevyplatí vůbec.

 

oni to udělali nejspíš proto, že to je maximum, co se dá z ED2 vytřískat... až se bude (a nejspíš za dost dlouho) zase zrychlovat, tak se z těch 30/1 stane taky standardní ED3 tarif s ne až tak zoufalym uploadem...

Kdo ví, zda tomu tak bude :) Neumím si představit, kolik výměn modemů najednou by to obnášelo :D ED2 tarify může mít tak kolik, polovina zákazníků? Tzn. půl miliónů kusů modemů? :)

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kulombo

V kupní smlouvě je k zatržení položka "Použité" takže bych to nebral jako definitivní. Stejně tak by se mohly prodávat i cv5000, DVR a HD boxy, ale kdo ví :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo ví, zda tomu tak bude :) Neumím si představit, kolik výměn modemů najednou by to obnášelo :D ED2 tarify může mít tak kolik, polovina zákazníků? Tzn. půl miliónů kusů modemů? :)

je to nevyhnutelnej krok, starý modemy budou postupně odcházet a recyklovat je donekonečna mezi sebou nejde, tak se snad už brzo budou měnit za nový :)

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Mne spis zajima toto "UPC Easy až 32 000 / 1 550 * - 526 kč

UPC Light až 32 000 / 1 600 * - 752 kč ".Vypada ze skoro za stejnou rychlost budu platit o 200 kč vice,nebo to pochopila jsem spatne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Dotkne se mne změna cen od 1.5.2012 pokud v současné době užívám balíček služeb - televize ( MINI ) a internet ( 10 Mb) za který platím necelých 500,- Kč.

 

Tento balíček bych měl mít na stálo.

 

Nemám žádný zájem o větší rychlost za internet s tím abych platil o 49,- Kč více. A taky jsme složil bývalému Karnelu 1.000,- Kč jako zálohu za modem, tak proč za modem znova platit v podobě nějakého pašálu.

 

Dík za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ski1961

Zdravím všechny, prosím tedy o radu od Vás, kteří tomu rozumíte.

 

Včera mně taky UPC odpovědělo na konkrétní dotaz, že od 1.5.2012 se mi zvýší cena o 49,-Kč za pronájem modemu. Tento modem již vlastním mnoho let, ještě z dob Karnevalu, takže dle mého je již bezcenný, nehledě k tomu, že jsem tehdy platil na něj zálohu 1.000,-, kdy tato záloha měla být vrácena v případě skončení smlouvy a následném vrácení modemu. Ačkoliv tady někteří z Vás píší, že tato záloha byla vrácena, když UPC koupil Karneval, tak já si nějak nevzpomínám, že by mě byla tato záloha nějak automaticky vrácena, rozhodně jsem sám o vrácení nežádal.

 

Jak to tedy bude od 1.5.2012, kdy si budou účtovat ten pronájem ? Mám to snad chápat tak, že po nějaké době, když ho tím pronájmem splatím ( koupit se dá myslím za 1299,- Kč), tak pokud ukončím smlouvu, tak bude již modem můj a nebudu ho muset vracet ? nebo když to uvedu na nějakém příkladu : když budu platit pronájem 5 let, tak za tu dobu ho 2x splatím, tak přesto, pokud bych skončil smlouvu, tak ho budu muset vracet a ještě se strachovat, že se někde cestou zatoulá a mě pak budet honit ČIK, že dlužím, ačkoliv jsem ho pronájmem 2x splatil ?

 

Předem děkuji za jakékoliv relevantní informace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Pokud máš něco pronajatýho, tak to v žádným případě neznamená, že bys tou platbou něco splácel a pak to přešlo do tvýho vlastnictví. Prostě platíš podobně jako třeba za pronájem bytu, kterej se taky nestane tvým majetkem. Takže buď platit pořád dál, anebo si ten modem odkoupit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...