Přejít na obsah

zmeny sluzeb od 1.5. 2012


homberg

Doporučené příspěvky

Návštěvník Krist

Tak jak je to ? Když teď zakoupím akční Fiber 10 za 299+49,- , zvýší se od 1.5.2012 rychlost na 30 mbps ?? Nebo to platí jen pro zákazníky s plnou cenou 445+49,-.

Dva lidi zde tvrdí rozdílný názory, zřejmě jen domněnky. Je tu někdo kompetentní zodpovědět s jistotou ?

 

UPC mě letos fakt dostalo a pohlo s žlučí, bez upozornění mě zvedly za 15 Mbps z 201,-/měs. na 301,- a další měsíc na to ukončili zvýhodnění úplně a objevila se platba na faktuře 574.79 kč . Zřejmě protože jsem zrušil TV a nechal si jen levný net.

Tak i přemýšlím, objednat Fiber 120 a spolčit se s aspoň dvěma sousedama (bytový dům) na sdílení. Za 650+49,- /měs. - děleno třema - (akční cena do 18.4. ale i za normal cenu v pohodě) mnohem lepší a byl by to fofr. Máte s tím zkušenost, děláte to podobně ? Co na to UPC, zjistí to nějak a dělají problémy ? Zlepší se stabilita ? - doteď byla stabilita největší problém pro mě (s tím 15 Mbitem), jelikož koukám na streamovanou TV (vysoký tok dat, žádný mazanice ale teoreticky stačí spolehlivý 10 Mbit) a UPC kolísá i pod 50% dost často, ve špičkách je to tragédie a TV se seká.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když se podíváš do odkazovanýho pdf, zjistíš, že od 1.5. žádnej FiberPower 10 neexistuje a ten původní se mění na FiverPower 30 :roll: pokud to bude jinak, mají bordel v informacích, což ale neni nic neobvyklýho... sdílet net mezi 3 lidi de, ale lepší se o tom moc nezmiňovat, obzvlášť před upc :oops:

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník JirkaH

nechapu jak tato veta: "stare tarifi se prevadeji automaticky" by mohla umoznovat ruzne interpretace. :shock:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ritchi

Slamb

 

Nevidim dovod preco sa nezmienovat.Kompetentni z UPC velmi dobre vedia,ze ich sluzby su predrazene a ludia sa snazia usetrit korunu kde sa len da.Staci si porovnat co ponuka napr. rakuske alebo svajciarske UPC a za kolko,tak kazdy nadobudne dojem vyssej zivotnej urovne v cechach alebo na slovensku oproti tymto dvom statom,ale mi sa im ani zdaleka nepriblizujeme,ale s cenami za sluzby od UPC ich prevysujeme.Pri predchodcovi UPC na slovensku SKT,som mal so susedom spolocny koaxial a platba fifti fifti 10 rokov :D A UPC s tym nikdy nic neurobi,ked napr.jeden z jeho klientov poskytuje cez svoj router niekolkym svojim znamym vo svojom okoli pripojenie na net.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Krist
když se podíváš do odkazovanýho pdf, zjistíš, že od 1.5. žádnej FiberPower 10 neexistuje a ten původní se mění na FiverPower 30 :roll: pokud to bude jinak, mají bordel v informacích, což ale neni nic neobvyklýho... sdílet net mezi 3 lidi de, ale lepší se o tom moc nezmiňovat, obzvlášť před upc :oops:

jo, oficiálně napíšou, že Fiber 10 neexistuje ale moc dobře vim, jak UPC dokáže klamat, resp. nenapíšou vše. Rychlost se nezvýší a budou argumentovat tím, že na zvýhodněné ceny se některé služby nevztahují apodobně. Proto jsem chtěl někoho kompetentního. Ale tak nic no. Já jim nevěřím ani nos mezi očima, jsou schopní do telefonu říct něco, a stejně to pak je jinak. V případě sdílení by to asi chtělo nový router, kabeláž, správné umístění (nejlépe na chodbu, tam není zásuvka) apod. Tak nevím ,jestli se mě do toho chce. Zkusím oběhnout ty sousedy.

 

EDIT:

Teď jsem si všimnul, že akční ceny jsou jen pro nové zákazníky :(( Dá se to oblafnou výpovědí a následným objednáním ? Stihnul bych to do 18.4. ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Krist

Právě jsem dotelefenoval s operátorkou a nestihnu to. Výpovědní lhůta jest 30 dnů od 1.dne násludejícího měsíce. Do té doby jsem platným zákazníkem a nemohu získat akční cenu jako zákazník nový.

Nicméně myslím, že UPC má neustále nějaké akční ceny, navíc od 1.5. se mění všechno, tak to odhlásím a uvidím. Jejich ceny jsou nehorázné a co jsem mluvil s lidma v baráku, taky se jim to nelíbí, a když to taky odhlásí, tak bysme UPC mohly hromadně přitlačit na nějakou extra akci. Smlouvat se s nimi dá, jsou to handlíři :)

Škoda, že konkurence, což jsou jen wifiny, je dráhá taky, jediný Netbox je dobrej ale do této části Medlánek zatím nedosáhuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dragokazov
Je pravda ze jeste dost lidi ma stare tarify, Light, Classic,Extreme a nedej boze Profesional a plati za ne na dnesni dobu vysoke ceny, protoze si sami nepozadali o zmenu na novejsi tarif,

ale tarif 4/0,5 nidky nebyl, takze kdovi jak to je.

UPC možná ne, ale Karneval tento tarif měl. Jmenovalo se tu Turbo 4000 a stálo to tuším nějak kolem 900 Kč, ale tento tarif se nabízel v roce 2006, nebo možná 2005 takže je divné, že by to stále někdo měl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...