Přejít na obsah

zmeny sluzeb od 1.5. 2012


homberg

Doporučené příspěvky

Já tedy nevím, ale všimli jste si toho slůvka " až " v ceníku ? Nevím, jestli to bylo i před tím, ale já bych si mohl klidně laicky vysvětlit toto slůvko tak, že to může někdy běžet "až " těch 30 mb, ale když tomu tak nebude,tak je to asi taky podle toho v pořádku nebo se pletu ? To by byla pěkná sviňárna od nich...

tohle už vážně nemá cenu komentovat :lol: tohle neni adsl :lol:

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Ale jo, to slovíčko "až" jste tam měli už u 10 Mbitu. Prostě to tam UPC má standardně. Časem si to sedne a pokud ne, tak klidně reklamovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sluvko az maji snad vsichni provideri internetu, dulezite je koukat na garanci a UPC ma garance docela slusne dane (neni to nic moc, ale rozhodne se najdou operatori, kteri garantuji treba na 10Mb 256Kb apod, mimochodem jim uklada garantovat rychlost zakon).

 

UPC ma na mem 50Mb garanci 32Mb, coz je rozhodne lepsi nez 256Kb

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Slamb:

uprimne je mi jedno jak to UPC dela (obecne je mi jedno jak to delaji ostatni provideri), ja si za neco platim, tak to chi dostavat v takove mire, na jake jsme se dohodli.

 

Nebo snad jdes do kramu a kupujes si pulku rohliku, pac se zrovna druha nepovedla, tak ji odrizli?

 

Co platim, to chci dostat a jak to technicky resej, je mi putna, hlavne ze to dostanu.

 

PS:

ale existuje mnoho shaperu, mnoho monitorovacich sw a oni moc dobre vedi, kde je to na hrane a kde svoje sluzby lidi nikdy nedostanou a kde naopak je rezerva, nebudme najivni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...