Přejít na obsah

zmeny sluzeb od 1.5. 2012


homberg

Doporučené příspěvky

Já mám po staru 10/1, ale pořád mi to běží pomalu, nezrychlilo se nic.Zato dnes faktura, v novém designu, k mé retenční ceně 299 Kč nově připočteno 49 za nájem.Taky nepotřebuju žádnou 30cítku, za 350, takže to zrušim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník cipisekcz

Mame od dubna dve kabelovky v dome.Nova kabelova firma A1M.cz mi nabidla za 199,-Kc vcetne DPH internet 5/1mb + modem zdarma.

Od UPC mam internet za 199,-Kc 2/512mb + 49,-Kc za modem.Dal jsem UPC vypoved na internet stim ze kdyz mi daji modem zdarma sluzbu nezrusim.Pred chvili mi pani z UPC volala ze jedine co mi muze nebidnout je 10% sleva na internet - nejsem si jisty snad na 9-mesicu.Tak jsem to prozatim vzal.Myslite ze jsem mohl vyjednat jeste lepsi podminky??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ski1961

Cipísku, nu já tedy nevím, ale z toho, co píšeš, mi pořád vychází lépe a levněji ta nová nabídka s tím rychlejším internetem nebo se pletu ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník cipisekcz

To je jasne ze nova nabidka je lepsi.Bude to jeste nejakou dobu trvat nez bude kabel dotazen z chodby do domacnosti a jeste vaham protoze o kvalite sluzeb te firmy nemam zadne reference.

V tuto chvili mam u UPC vyhodu 10% slevu na net + vsechny sluzby v jednom vyuctovani.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník david3434

I mě dnes přišla faktura a u intenetu žádná změna.Měl jsem 10/1 za 249kč na měsíc a modem za 0kč,a v dnešní faktuře žádná žměna pouze internet 30/1,ale cena zůstává 249 a modem zdarma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kema

Tak to já dostal fakturu na 299,- Kč. Do teď jsem také platil 249,- Kč.

Jo a mají i jiný bankovní účet - pozor na to.

Já to platím převodem z účtu a všiml jsem si toho až po převodu, takže jsem jim poslal platbu na starý účet.

Ale hned jsem jim to oznámil a není to problém.

Příště už jim to mám poslat na ten novej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Automaticky k žádný změně určitě nedojde, kdo má např. 10/1, tak bude mít tento tarif i nadále, samozřejmě za cenu, kterou má až dosud. Akorát mu nikdo neprodlouží příp. cenový zvýhodnění a po jeho skončení bude mít na výběr buď platit plnou taxu z dřívějšího ceníku nebo vzít tarif novej. Aspoň vždycky to tak bylo.

Teď jsem tam volal a určito automaticky k tomu došlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...