Přejít na obsah

zmeny sluzeb od 1.5. 2012


homberg

Doporučené příspěvky

Návštěvník cipisekcz
V zásadě ano, akorát tv je třeba ještě naladit. Ale rozmyslete si tu koupi, opravdu se to nevyplatí. Zaplatíte si 650Kč za výměnu modemu + 1299 za modem, tj. návratnost skoro 40 měsíců a když se po 2,5 roce modem odporoučí, tak to můžete absolvovat znova.

 

OK,ale pokud budu chtit zakoupit pouze CA modul tak ten poplatek 650,-Kc budu platit take ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník spasen

CA modul fa Lica posílá poštou vč. dekódovací karty od UPC, předpokládám, že stejně postupuje i UPC. Modul s kartou nevyžaduje žádnou montáž, pouze se zasune do příslušného slotu v televizoru. Nutno dbát pouze na správnou orientaci jak při zasunutí karty do modulu, tak i modulu do televizoru. Úhrada se provede pouze za modul, případně ještě poštovné a balné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kulombo

Modul od UPC přiveze technik, poplatek je v případě samoinstalace tuším 99 Kč, ale jistý si tím nejsem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dragokazov

Tak s tou odezvou to není tak hrozné, ale mohlo by to být lepší když mám na server ping 20ms a WiFi od konkurence jenom 5 :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník cipisekcz

Ahoj,psal jsem do UPC ze,abych se vyhnul poplatku 49+49,-Kc chtel bych od nich zakoupit modem ED3 a CAmodul.A tohle mi odepsali.

 

 

Dle Vašeho klientského účtu využíváte zvýhodněného balíčku digitálních služeb Starter + Darwin a internetového připojení Internet 1M.

 

Dle plánovaných změn od data 1. 5. 2012 dojde k navýšení internetové rychlosti na 2M. V případě Vašeho zájmu o koupi modemu je možné zakoupit kabelový modem, který je zpoplatněný částkou ve výši 1 299,- Kč nebo wifi modem, který je zpoplatněn částkou ve výši 1 999,- Kč. Poté již nebude účtován poplatek za pronájem uvedeného zařízení.

 

V rámci Vámi využívaných služeb digitální televize nebude účtován pronájem set-top-boxu. Vzhledem k navýšení programové nabídky bude pouze navýšena cena uvedeného balíčku na částku 154,- Kč.

 

Poplatek za výměnu zařízení, respektive modemu ve výši 650,- Kč je účtován pouze v případě Vašeho zájmu o přechod na zvýhodněný balíček služeb Kombi Komfort. V případě zakoupení modemu nebo CA modulu do osobního vlastnictví již tento poplatek není účtován.

--------------------------------------------------

Digitalni TV mam STARTER + DARWIN naporad za 150,-Kc.Chtel jsem se zeptat co se tyka te vety:

Vzhledem k navýšení programové nabídky bude pouze navýšena cena uvedeného balíčku na částku 154,- Kč.Tomu uplne nerozumim.(v balicku DARWIN nic navic nemam) ale znamena to ze mi zdrazi Digitalni TV o 4,-Kc??Chapu to dobre.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano myslim ze to bude tak.

Jen bych chtel upozornit aby nedoslo k nejake mylce, cena navic za pronajem zarizeni se bude u stavajicich zakazniku uctovat jen u internetu za pronejem modemu, u televize za STB se cena za pronajem fakticky uctovat nebude, pouze se zde zvysi o par korun.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Když teď objednám internet 60 za 599 Kč + 69 Kč Wifi.Jdá se potom objednat nabídka Konfort za 650Kč + 100Kč setobox HD+69 Kč modem Wifi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Bucky Kid

Zdravím, mám tarif Fiber Power 10 v rámci akční ceny 300 Kč/měsíc bez poplatků za pronájem, podle nového portfolia přechází FP10 na FP30, týká se ta změna i mého tarifu, a pokud ano jak se mění cena a bude zpoplatněn pronájem modemu? Mám možnost zůstat na současných rychlostech za současné ceny?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když teď objednám internet 60 za 599 Kč + 69 Kč Wifi.Jdá se potom objednat nabídka Konfort za 650Kč + 100Kč setobox HD+69 Kč modem Wifi?

doobjednat další služba se dá vždycky.

- Zdravím, mám tarif Fiber Power 10 v rámci akční ceny 300 Kč/měsíc bez poplatků za pronájem, podle nového portfolia přechází FP10 na FP30, týká se ta změna i mého tarifu, a pokud ano jak se mění cena a bude zpoplatněn pronájem modemu?

- Mám možnost zůstat na současných rychlostech za současné ceny?

- 300+50

- ne

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...