Přejít na obsah

Postupně přibývající kostičkování obrazu


Návštěvník honajz

Doporučené příspěvky

Televize šíleně kostičkuje, zasekává se a objevuje se „Není signál“, zkoušel jsem vyměnit kabely a všechno možné, pořád nic...nekoukatelné...pak jsem přišel na to, že když mám zapojený i internet a je používaný, televize kostičkuje, pokud ho ale vypnu, obraz je v pořádku a vše funguje. Nějaká rada co s tím? A myslím, že vypínat internet kvůli obrazu na tv je blbost, žejo... (internet i tv od UPC samozřejmě).

Díky za rekce

 

Zdravím! Brno jih, stejný problém u digitální televize (čt1, čt2, nova), u analog to nedělá!!!! Problém trvá asi 1 týden!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajimalo by me, jak UPC doslo k tomu, ze objevilo problem na hlavni statnici. Maji nejake kontrolni mechanismy? Nebo cekaji az se sejde dostatecny pocet reklamaci zoufalych zakazniku (kterym doporucuji davno proverene kontroly kabelaze v byte) a pak se tedy na tu hlavni stanici podivaji?

  • Kabel 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • 2x CA modul, Compal black
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník Pardik

Ahojte,

 

Chci se zeptat na problem, ktery se objevil ted navecer kolem pul 8...TV Fanda se mi "kouse",cca 2 vterinove vypadky :roll::roll: ,i kdyz predtim jel v pohode. A co se tyce sport kanalu tak ty se mi radeji nezobrazuji vubec..ukazuje mi to zakodovany kanal?!?

Na tom Fandovi strasne vykyvy signalu z 60 na 7 procent, kabely v pohode..Technik tu uz byl a zminil,ze pouze slovenske programy by mely zlobit...Nevite nekdo,co za tim muze byt? Brno- Židenice

 

Diky za odpoved.H.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník natasss

Dnes 28.9. to kostičkuje jak o život. Nechápu, jak je to možné. S ničím se nehýbe, kabeláž stále stejná, nikdo se v ničem nevrtá. A dnes se na to skoro nedá koukat. Barrandov exceluje, ct1 jakbysmet. Ať mi nikdo nevykládá,že když měsíce vše funguje bez problémů, že je chyba u mě doma. Asi marťani..... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...