Přejít na obsah

Změna služeb a propojení


Návštěvník FUNNYJELEN

Doporučené příspěvky

Návštěvník FUNNYJELEN

Zdravím,

nyní využívám služeb UPC:

- internet 1M + pronájem WiFi ED 2

- digital tv - starter + darwin + music

 

za všechny tyto služby platít 681,- což není málo a současný balíček služeb KOMBI KOMFORT za 649,- mi přijde daleko lepší.

Chtěl bych si ho objednat, jenže je problém v tom, že chci mít Wifi modem a bylo mi sděleno, že tento modem bych si musel vzít do nájmu a je k němu potřeba ještě hlavní modem pro příjem fiber internetu. Nyní při mé současné nabídce stačí pouze jen onen Wifi modem který mám v nájmu ? To nemůže být jeden ? Chtěl jsem si modem odkoupit, ale pořád bude potřebovat další zařízení na Wifi ! ....... Dále bych si vzal do nájmu HD PVR box.

 

Pokud opravdu potřebuji zvlášť Wifi modem - jaký nejlépe koupit aby vše s hlavním upc modemem fungovalo ? Nejraději bych měl, ale vše v jednom.

 

Díky s pozdravem Jelen :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kulombo

Jsou 3 možnosti

 

1) Pronájem WIFI ED3.0 modemu (Cisco SA EPC 3925), teď je tuším v akci za 61 Kč/měsíc, jinak 69 Kč/měsíc

2) Pronájem základního ED3.0 modemu za 49 Kč/měsíc + vlastní wifi router

3) Odkoupení základního ED3.0 modemu (Cisco SA EPC 3208) za 1299 Kč + vlastní wifi router

 

Co se týče routeru, dobré zkušenosti jsou s tímto: http://www.alza.cz/tp-link-tew-671br-d235410.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...