Přejít na obsah

Internet Kolín


Návštěvník Softwaler

Doporučené příspěvky

Návštěvník Softwaler

Ahoj, v Květnu mi končí smlouva na VDSL net za 400,-kč a přemýšlím o změně providera. U O2 mám momentálně 25/2, ale nechtějí mi to už znovu za 400,-kč obnovit, prý jen za 500, což platit nechci. Proto zvažuji UPC, jak jste s UPC spokojeni v lokalitě Kolín ? Bral bych asi FP25, btw. je tam nějaká možnost, jak neplatit měsíčně za pronájem modemu 49,-kč ? Na těchto stránkách jsem na main page viděl reklamu, kde se dá objednat 25 za 399 se zápujčkou modemu zdarma, ale po rozkliknutí se mi v objednávce hodí 49,-kč za pronájem modemu.

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník david3434
Ahoj, v Květnu mi končí smlouva na VDSL net za 400,-kč a přemýšlím o změně providera. U O2 mám momentálně 25/2, ale nechtějí mi to už znovu za 400,-kč obnovit, prý jen za 500, což platit nechci. Proto zvažuji UPC, jak jste s UPC spokojeni v lokalitě Kolín ? Bral bych asi FP25, btw. je tam nějaká možnost, jak neplatit měsíčně za pronájem modemu 49,-kč ? Na těchto stránkách jsem na main page viděl reklamu, kde se dá objednat 25 za 399 se zápujčkou modemu zdarma, ale po rozkliknutí se mi v objednávce hodí 49,-kč za pronájem modemu.

Díky.

 

Pozor na to,do měsíce sice z něj budeš mít 30MB ale už za 550kč(i s modemem).Tak si to rozmysly jestoli se ti vyplatí přecháze za daŕažší nabídkou a ještě máš Uplouad 2MB což bys u UPC měl pouze 1MB.Za další nezapomen že na tebe budou koukat jako na nového zákazníka a slevu těžko dostaneš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

na tebe budou koukat jako na nového zákazníka a slevu těžko dostaneš. Narozdíl od nás dlouholetých zákazníků, kteří to máme za pakatel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Softwaler

A víte na 100% , že i stávajícím zákazníkům s roční smlouvou bude navýšena rychlost na 30/1 ? Btw. nebyla by náhodou potřeba i výměna modemu za DC3 ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Softwaler

Pořád si nejsem jistý, že stávajícím zákazníkům bude rychlost na 30/1 navýšena bez změny ceny tarifu. V tom PDFku se píše, že se změní stávajícím zákazníkům ceny na 499 + 49 za modem, což mi nepřijde jako stejná cena nebo jsem něco přehlédl ? Já bych uzavřel smlouvu s akční cenou 299 + 49 , ale jedná se o akční cenu na 10Mbit tarif, takže kde berete tu jistotu, že se bude zvyšovat i takto ? Rád bych k UPC přešel, ale chci mít jistotu podloženou fakty. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cena internetu zůstává prakticky stejná, jenom se přidává položka pronájem modemu...

novej klient má sníženou cenu vždycky garantovanou ve smlouvě na určitou dobu, např. na 12 měsíců... cena uváděná v PDFku je cena standardní, která platí po uplynutí tý snížený...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...