Přejít na obsah

Když ptáčka lapají...


Návštěvník CUPR

Doporučené příspěvky

CUPR> prece si nemuzes myslet, ze kdyz ty nekoukas na analog, ze na nej nekoukaji ani ostatni,

treba ja mam u televizoru pripojene dva PVR STB a stejne kolikrat koukam jen na analog, protoze se me proste ty STB nechteji zbytecne zapinat, kdyz me staci treba kouknout se jen na zpravy u kterych nevyzaduju nejakou kvalitu obrazu, ze to trochu zrni? no a co.

Takze co clovek to nazor, to se zde budes muset naucit a zbytecne nepresvedcovat o svych zvyklostech ostatni.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník CUPR
CUPR> prece si nemuzes myslet, ze kdyz ty nekoukas na analog, ze na nej nekoukaji ani ostatni,

treba ja mam u televizoru pripojene dva PVR STB a stejne kolikrat koukam jen na analog, protoze se me proste ty STB nechteji zbytecne zapinat, kdyz me staci treba kouknout se jen na zpravy u kterych nevyzaduju nejakou kvalitu obrazu, ze to trochu zrni? no a co.

Takze co clovek to nazor, to se zde budes muset naucit a zbytecne nepresvedcovat o svych zvyklostech ostatni.

 

Ale já přece vůbec nechci nikoho přesvědčovat, ani nikoho tady rozzlobit, jen mi fakt připadá divné mít zařízení pro příjem kvalitního signálu a nezapínat ho. Co tím sledujete - úsporu elektřiny? A připojené dva STB, tak to už jsem úplně mimo mísu... Také se mohu dívat na analog, ale znamená to pro mne vzít dálkový ovladač od TV, jít do menu TV a v nastavení přepnout z "Digitální přijímač HD" na "Sledování televize", navíc jak jsem již zmínil - použít dálkový ovladač pro TV. Takhle používám pouze ovladač pro STB, kterým ho zapnu, zapnu s ním i TV a rovněž s ním i TV ovládám.

Takže nějaká "nepropustnost" koaxiálu přes STB ve Standby nemá žádný technický význam.

Upraveno uživatelem CUPR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník CUPR
CUPR: ty ses zase chytrak... :roll:

Ne neboj, dokonalý nejsem, asi jako nikdo tady, ale když nevím, nestydím se zeptat. Není hanbou nic nevědět - je ale hanba nechtít se učit!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Na staré CRT s uhlopříčkou 37 cm zas tak velký rozdíl mezi údajnou "digitální" kvalitou a analogem zas není.

A pokud chci vidět něco co je i v analogu, tak Handan nepouštím.

Proč údajnou? Protože ji ten STB stejně převede přes CINCH do TV. :)

 

Ano, na 46" LCD mě analog ani nenapadne pouštět, taky nemusím, ta má DVB-C tuner.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník gew
Asi tak mi připadá Tvoje odpověď.

Sice je to asi házení hrachu na stěnu, ale představ si třeba, že máš koax vedený do STB s možností nahrávání, odkud máš ten koax dál do televize s DVB-C a CA modulem. Když se chceš jen dívat, zapneš televizi, když chceš i nahrávat (třeba jiný kanál než který sleduješ), zapneš i STB. Pokud STB propouští na koax jen v zapnutém stavu, musíš ho zapínat vždycky, když se chceš dívat na televizi. Každopádně jak jsem řekl - když nevíš, na co to je dobré, tak to nepotřebuješ. A zbytečně těma kecama okolo ze sebe děláš blbce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mipo

Takto mám zapojenou TV společně s Handanem DVR. STB zapínám jen, když chci něco nahrát a jinak běží jen TV s CA modulem. Škoda jen, že Handan neumí HD. Kaona jsem vrátil, protože je to proti Handanu naprosto nepovedený výrobek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník CUPR
Asi tak mi připadá Tvoje odpověď.

Sice je to asi házení hrachu na stěnu, ale představ si třeba, že máš koax vedený do STB s možností nahrávání, odkud máš ten koax dál do televize s DVB-C a CA modulem. Když se chceš jen dívat, zapneš televizi, když chceš i nahrávat (třeba jiný kanál než který sleduješ), zapneš i STB. Pokud STB propouští na koax jen v zapnutém stavu, musíš ho zapínat vždycky, když se chceš dívat na televizi. Každopádně jak jsem řekl - když nevíš, na co to je dobré, tak to nepotřebuješ. A zbytečně těma kecama okolo ze sebe děláš blbce.

Stále v tom nevidím NIC dobré - já když se chci JEN dívat, tak vždy zapínám STB - od toho ho mám. Jedině fakt že jsi Skrblík a šetříš elektřinu, kterou spotřebuje STB v zapnutém stavu. Nechápu PROČ bych se měl dívat na analog, když můžu program sledovat kvalitně v digitálu, potažmo v HD kvalitě. Jo a tu poslední větu sis mohl odpustit - jsme na fóru a fórum je asi od čeho? Abychom se tu uráželi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...