Přejít na obsah

UPC 60 MB problém s rychlostí


Návštěvník dejvon

Doporučené příspěvky

Návštěvník dejvon

Zdravím potřeboval bych poradit.Měl jsem UPc 10 mb/s a ted jsem si dal 60 a porad mam nej rychlost 10mb/s jak pres wifi tak pres modem.Prosím o radu. dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Já mám problém přešel jsem z 25 Mb na 60 Mb.Technik donesl modem samoinstalace za 4 hodiny to fungovalo.Ale pořád mám problém jde to jenom 40 Mb používám Wifi .Noťas samořejmně nový tak používá nový protokol,tak může tahnout až 80 Mb,tím to nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Já mám problém přešel jsem z 25 Mb na 60 Mb.Technik donesl modem samoinstalace za 4 hodiny to fungovalo.Ale pořád mám problém jde to jenom 40 Mb používám Wifi .Noťas samořejmně nový tak používá nový protokol,tak může tahnout až 80 Mb,tím to nebude.

Tak jsem provedl reset modemu a ta rychlost je teď 50Mb na 5,8 MB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kulombo

A po kabelu to jede naplno? Jestli ne, tak zavolat na UPC, ať se na to podívají. A když ano, tak např. pomocí programu InSSIDer zkontrolovat, na kterých kanálech fungují wifi sítě v tvém okolí a v administraci modemu (adresa 192.168.1.1) změnit na některý z volných kanálů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...