Přejít na obsah

Mohu použít CA modulu?


Návštěvník martin891

Doporučené příspěvky

Návštěvník
Seš vedle, když už mluvíš o kompatibilitě, tak je to přesně obráceně: CI+ je zpětně kompatibilní s CI. CI moduly běžně fungují v tv s CI+, problémy se vyskytují převážně v PC kartách, které nají jen CI.

Já sem vedle a tys jenom opsal a potvrdil moje slova. Hmm... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dandys74

Od mládí jsem veden k tomu, že bojovat proti lidské hlouposti se má jakýmikoliv prostředky, ale s tebou PEJSKU, se dá udělat už jen jediná věc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Buď nemáš CI+ modul nebo naopak televizor disponuje CI+ rozhraním, aniž bys o tom věděl.

 

Takže TV Samsung P2470HD - opravdu CI+ nemá a na modulu mám napsáno Smit CI+ - číst ještě umím.

 

A pak, když vložíš modul CI+ do TV s CI+ rozhraním, tak dochází při prvním zapnutí k autentifikaci myslím v 5 krocích, které jsou na obrazovce indikovány.

 

Ale ty máš určitě pravdu a nikdo tě o opaku nepřesvědší, leda, že bys se přijel podívat :D

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Od mládí jsem veden k tomu, že bojovat proti lidské hlouposti se má jakýmikoliv prostředky, ale s tebou PEJSKU, se dá udělat už jen jediná věc...

Se mnou nedělej nic a sám se snaž neopisovat, jistě ti něco málo zůstalo v hlavě a najdeš inspiraci, abys odprezentoval vlastní názor :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Buď nemáš CI+ modul nebo naopak televizor disponuje CI+ rozhraním, aniž bys o tom věděl.

 

Takže TV Samsung P2470HD - opravdu CI+ nemá a na modulu mám napsáno Smit CI+ - číst ještě umím.

 

A pak, když vložíš modul CI+ do TV s CI+ rozhraním, tak dochází při prvním zapnutí k autentifikaci myslím v 5 krocích, které jsou na obrazovce indikovány.

 

Ale ty máš určitě pravdu a nikdo tě o opaku nepřesvědší, leda, že bys se přijel podívat :D

Tento monitor s TV tunerem (kterej mně ve verzi LHD mimochodem visí doma v kuchyni) CI+ slot má a když si přečteš pár jiných diskuzních fór, tak zjistíš totéž. Někdy je lepší se míň dohadovat a víc věřit zkušenějším :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten Samsung opravdu CI+ slot nemá,( kdyžtak dej odkaz na místo, kde říkají, že má CI+ slot - ale ne takový, že v něm fungují CI+ moduly)

 

jak je vidět tak ale opravdu nemá smysl s tebou diskutovat o tehle věcech.

Mysli si, že máš pravdu, šiř tady dále bludy o CI+ slotech ...

 

Prostě jsi jednička, a všechno víš a znáš (mimochodem v CCCP jsi nebyl? )

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Opravdu nemá smysl se dohadovat o věcech, ve kterých zcela tápeš a vycházíš možná z jedný věty v manuálu, kde se píše o CI. Buď rád, že ti to funguje a radši se věnuj své profesi, který možná rozumíš. CI a CI+ vynech, to není tvůj obor :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...