Přejít na obsah

Cisco EPC3925 - zkušenosti


Doporučené příspěvky

Návštěvník RainbowShaggy

Zdravim, chci se zeptat, tento router mám už asi měsíc a potýkám se s problémem vzdáleného přístupu. Taky jsem měl problém s rezervováním DHCP, ale četl jsem, že to bylo předchozí verzí Firmwaru. Vzdálený přístup mi šel, než jsme přecházeli na nový tarif a dokonce na portu 8080. Zkoušel jsem ho tedy povolit i v tomto routeru na stejném portu, ale bohužel nešlo to, pak jsem se dozvěděl, že 8080 UPC blokuje, ale tak proč mi předtím šel?. No, tak jsem to tedy před pár minutami zkoušel předělat na 8081 a taky nejde, ale co se nestalo. Po restartu se pravděpodobně nahrála nová verze Firmwaru: epc3925-ESIP-12-v302r125573-131230c_upc, kde se možnosti povolení Remote Access zablokovalo, stejně s portem.

Zajímalo by mě co je zase nového v novém FW (Jinak jsem to tady celé pročetl od první stránky až po poslední)

 

Díky za všechny odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník crt33
jestli nemáš zničenej kábl, tak jedině vlítnout na upc :cool:

samozřejmě za předpokladu, že pociťuješ problémy... ty hodnoty sou sice tragický, ale teoreticky by to nějak ještě žít mohlo...

 

Donwstream -12 - +12 dBmv

SNR: 36dB a více (bývá 38-41dB)

Upstream řekněme 37 - 52dBmV.

 

Jinak může služba vypadávat a většinou je třeba návštěva technika

 

Pozdě, ale přece děkuju oboum! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník acolade

Zápory:

---------

Drahý

Malý dosah signálu

Nefunguje port forwarding

Port triggering jen občas

Neumí Universal Plug and Play (UPnP)

 

Klady

-------

IP Address Pass-through - takže může fungovat jako úplně obyčejný modem, když vypneš wifi a nastavíš MAC nějakého jiného routeru, připojeného kablíkem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník milan71

Dobre ranko,

 

mam na Vas prosbu, hledam odpoved/vysvetleni na nasledujici provozni trabl...

 

Presel jsem v ramci UPC na novy tarif, Fiber Power 40+ a dostal jsem ,,novy modem", EPC 3925...

 

Kdyz jsem ho zapojil misto stareho a k nemu muj vlastni ASUS RTN-66U, kde mam nastavene sve dve wifi site 2,4 a 5GHz...

 

Nejdrive to zlobilo, chodilo/nechodilo az jsem si prosel vcera poradne toto forum a nasel jsem rady ohledne vypnuti FW apod...

 

Vse chodi, dokonce i wifi z routeru od UPC, JENZE:

 

Kdyz ze stejneho mista ze dvou ruznych NTB ruznych znacek, Asus ZENBook a Lenovo Yoga 2 se pripojim k wifi na UPC routeru, tak ma rychlost kterou si platim, tedy Down-40Mb/s a Up-4Mb/s,

 

ale kdyz se pripojim na muj router, ktery je HNED za UPC routerem, tak rychlost klesne nasledovne na obou NTB

Down-20Mb/s a Up-1Mb/s... :-(

 

PROC tak velkej rozdil?!

 

Diky za radu

 

M.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník single

Se mi stalo něco podobného, také jsem si nechal zvýšit rychlost ale zapomněl jsem v mém routeru nastavený QoS pro VoIP na 10/1. Pak jsem se divil, že se mi rychlost nezvýšila ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...