Přejít na obsah

Instalace STB Handan CV 5000


Návštěvník abc123def

Doporučené příspěvky

Návštěvník abc123def

Zdravím, sehnal jsem si settop box Handan CV 5000 bez karty, nyní si seženu i kartu, půjde mi to? Někde jsem četl, že pokud se karta ztratí, tak se musí vyměnit celý přístroj. Jak to udělat, aby mi to šlo? Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník abc123def

Slamb: nechápu Vaši otázku? Já ho samozřejmě nechci na internet, ale na TV. Sehnal jsem si STB ale bohužel bez kaety, ted si můžu sehnat kartu, ale asi je to zbytečné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Slambovi vadilo jen to, že jsi dotaz položil v nesprávném tématu, i když... je to hardware

Teď si dej jenom pozor, ať Ti nějaký dobrák neprodá kartu, bude k ničemu. STB, podobně jako CA modul, je spárovaný s jedinou, zcela konkrétní kartou. UPC spárování neprovede, ledaže by jsi byl schopen doložit legální nabytí STB a klientské číslo předchozího majitele...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník abc123def

Legálně jsem jej sice nabyl, avšak kontakt na majitele nemám a bohužel ani kartu, no nic, ponaučení pro příště, takže si musím sehnat STB i se spárovanou kartou. Že já vždycky něco koupim ... :)

Jinak za příspěvek mimo téma se omlouvám, myslel jsem že to HW, SW je jako celkově a ne jen k internetu. :oops:

Jinak chápu to dobře že když mám UPC a nebudu mít od nich STB a koupím si jakýkoliv jiný, tak mi TV nepůjde?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Na jakémkoli přijímači s DVB-C tunerem naladíš (pouze naladíš) všechny programy, sledovat budeš moci pouze ty předplacené, což bez smart karty nelze. Půjdou tedy všechny volně šířené programy, jako všechny ČT, Nova, Nova Cinema, všechny Primy... Pro tyhle programy můžeš svůj STB použít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...