Přejít na obsah

Cisco EPC3208->Cisco Linksys E4200->macbook air 802.11n


Návštěvník zakp

Doporučené příspěvky

Návštěvník Poci

Samostatnou volbu N tam nemám. V režimu Mixed wifi jede jako N, ale jen na 2,4 GHz. Navíc Dandys74 to má přepnuté taky na Mixed a jemu se volba Enabled 5GHz nabízí. Fakt to nechápu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dandys74

Je to zajímavý, u mně je možnost nastavit Network Mode:

G only

B/G Mixed

Mixed

U všech tří možností jde nastavit Channel Width: 20 nebo 40MHz a Radio Band: 2,4 nebo 5GHz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Poci

Modem : EPC3925

Firmware : epc3925-ESIP-12-v302r125533-120315c_upc

Network mode :

  • G only
  • B/G Mixed
  • Mixed

Radio Band :

  1. Enabled 2,4 GHz

Channel Width :

  • Standard - 20MHz Channel
  • Wide - 40MHz Channel

 

Při žádné kombinaci přepínačů není možnost u Radio Band vybrat jinou možnost, než Enabled 2,4 GHz. Wifi je funkční, jede v módu N na 2,4 GHz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník paulinek

Zdravim,

 

stejně jako Poci vidím u EPC3925 jenom Radio Band 2,4GHz a Network Mode jde Mixed --- B/G Mixed --- G Only. Mám router jako jeden z prvních když s tím začínali... Odkdy ho máš Marek-26 ty? Ale pochybuju že by v tomhle byl rozdíl. Firmware mám: epc3925-ESIP-12-v302r125533-120315c_upc

 

Na notebooku mi to vyleze maximálně ke 20Mbit/s takže mě to trošku mrzí když si platim 60 : ))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pekny den,

 

jen moje zkusenost,

mam nejaky ted(par mesicu) novy cisco modem bez wifi od UPC, je mozne ze je to ten zde zmineny. Do nej primo E4200(v1). Stahovani nekolika streamy z internetu dosahuje 14,2MB/s (113Mbitu) pres 5G. Speedtestnet ale vetsinou ukaze mene a hodnoty sou ruzne na downloadu. Pokud pripojim PC naprimo bez meziclanku E4200, tak na speedtestu dosahuji +- 120/10 deklarovanych UPC. NTB ukazuje spravne 1G sit na lanu a v managementu E4200 kdyz je to pres nej je taky 1G.

 

Co se tyka rychlosti E4200, tak pres SMB/windows share pres 5G wifi, upload na NAS 35MB/s, download cca 32MB/s. (NAS zvlada po LANu 1G plne vyuzit; vzdalenost e4200 a NTB je cca 3m)

Protikus kterym jsem toto testoval je NTB s Intel® Centrino® Ultimate-N 6300 AGN s CPU i7 s Windows7. Jeste pro info NTB pise ze na WiFi je pripojen 450 mbitem.

 

A s timto maximalni spokojenost. Sice nekdy latence pres wifi skace trosku vice nez u konkurencnich wifi(navic cca 2ms a semtam i 10ms) ale vzhledem k tomu jak se to dokaze rychle rozjet tak pro backupy idealni nedratove reseni.

 

Jeste jednou pekny den.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...