Přejít na obsah

Radia na TV Samsung T22A550


Návštěvník hihinko

Doporučené příspěvky

Návštěvník hihinko

Ahojte,

 

poradí mi niekto ako naladím rádia na LED TV Samsung s TV Tunerom ? Mám doma UPC net 25/2 Mbit, a na tom kabli je aj nejaky zakladny balicek TV+ rádiá. Rádia som skusal pripojenim na analogova radio, no k nemu nemám potiahnutý koaxiál, a chcelo by to úpravy v byte, do toho sa mi velmi nechce pustat. Existuje sanca naladit radia na tunery v TV ? TV mám Samsung T22A550.

 

Ďakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Televizor by podle specifikaci kabelovy DVB-C tuner mit mel, takze pokud se na Slovensku vysilaji radia i v digitale tak by jsi nejaka naladit mel.

Ta analogova radia o kterych mluvis, ale na televizoru nenaladis.

 

Jinak pro analogova radia neni potreba tahat kabel zvlast, protoze ty kmitocty propousti i kabel pro tv, takze staci treba od televizoru hodit rozbocovac k radiu.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hihinko

No lenže ja TV cez UPC nevyužívam. TV mám po optike. V meste optikou, v panelakoch je to LANka so settop boxami a do TV cez HDMI. Pochybujem ze sa to dá potiahnut do analog rádia odtial. Od UPC mám doma len net a kedze k manzelkinmu ntb je pripojený TV s tunerom chcel som to nastavit na nom, ale nejak teda neviem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...