Přejít na obsah

Příjem německých programů


Návštěvník Graffjam

Doporučené příspěvky

Návštěvník Graffjam

Zdravím, na začátek bych chtěl upozornit, že jsem ohledně satelitních TV absolutní lajk. Potřeboval bych poradit ohledně toho, jaký satelitní komplet si mám vybrat, abych mohl sledovat německé programy a také základní české. Nepotřebuji žádný extra přijímač atd., stačí opravdu základní vybavení do 2500 Kč. Dále se chci zeptat, jak je to s dekódovanýma kartama - ty si musím bezpodmínečně koupit nebo to jde i bez nich? Díky za veškeré rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro zakladni ceske kanaly dedoder+ kartu potrebovat urcite budes,

ale myslim ze tohle neni uplne nejlepsi forum pro tento dotaz, spis bych te odkazal treba na stranky Parabola.cz

http://www.parabola.cz/ , kde maji take diskuzni forum a urcite ti poradi lepe, nez zde, kde je spis specializace pouze na UPC.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno
Zdravím, na začátek bych chtěl upozornit, že jsem ohledně satelitních TV absolutní lajk. Potřeboval bych poradit ohledně toho, jaký satelitní komplet si mám vybrat, abych mohl sledovat německé programy a také základní české. Nepotřebuji žádný extra přijímač atd., stačí opravdu základní vybavení do 2500 Kč. Dále se chci zeptat, jak je to s dekódovanýma kartama - ty si musím bezpodmínečně koupit nebo to jde i bez nich? Díky za veškeré rady.

Pokud seš laik, tak si zajeď do nějaké prodejny se SAT technikou, vyber HD komplet pro příjem Astry 19,2E+23,5E dle možnosti své peněženky a nechej si ho od nich i namontovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...