Přejít na obsah

UPC wifi nastaveni modemu Cisco DPC3925


Návštěvník namestekw123

Doporučené příspěvky

Návštěvník namestekw123

Ahoj potreboval bych poradit dostal jsem novy modem od UPC Cisco DPC3925 fse funguje dobre asi krome wifi tam budu mit neco asi spatne nastavene jelikoz kdyz v nastaveni modemu zapnu wifi a zabezpecim ji tak se pocitc po zadani hesla za chvilku pripoji ale internet nejde neprenaseji se data zrejme. kdyz wifi prepnu na nezabespecenou bezproblemu se da pripojit a internet jde normalne, neprisel jsem na to co mam kde blbe nastavene podle manualu jsem to nenasel vedel by nekdo kde muze bejt problem? dik.

v podrobnostech se obevuje hlaska ze nebude mozne ziskat pristup k internetu, sit nepriradila tomuto pocitaci sitovou adresu. nevite nekdo proc a co tam mam spatne asi tak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dandys74

Jestli máš Windows XP, tak bych se ve vlastnostech připojení podíval jaký máš nastavený šifrování. XP mají s WPA2-PSK problém, tak zkus jenom WPA-PSK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník namestekw123

To uz jsem zkousel to se snazi pripojit nacita adresu a pak nic. Nemuze to bet treba neco stim heslem nebo tak neco kdyz to beha kdyz neni wifi sit zabespecena?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník namestekw123

tak jsem zkusil prepnout v modemu na wep zadal jsem heslo nejake potvrdil generate a prvni klic ktery jse vytvoril jsem pak pri pripojovani netebuku zadal jako heslo a jde to. Pocital jsem ze kdyz si zadam do modemu nejake heslo tak ze to se pak pouzije pro prihlaseni . vlastne pri zabespeceni wpa uz to negeneruje klice tak jak je to stema heslama abych si tam zadal svoje ktere si pamatuji a aby se to pak pripojilo se dela jak teda?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník namestekw123

Takze v tom firevalu jsem mel zaskrtnute posledni policko nema tam bejt teda nic zaskrtnute a vypnute? to jsem udelal a nic na WPA nejde. vtom to asi neni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nastavení je jednoduché a vcelku na něm nemáš co zkazit.... Proste to vyzkoušej s nastavením WPA a svým heslem.... pak nezapomeň to dole uložit...

Ale pozor....při standartním nastavení se v počítači ukládá nasavení pro tvoji síť automaticky...takže pokud změníš druh nebo heslo zabezpečení a necháš stejné SSID, v počítači zůstane předchozí nastavení a s tím se bude snažit připojit....Takže to musíš buď manuálně opravit nebo smazat... (doporučuji smazat)

Pokud to nenajdeš, napiš, co máš za operační systém, a uděláme to krok po kroku....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník namestekw123

to jsem zkousel a nic jestli jsem to dal spravne. mam XP v notebuku kterym se chci pripojit. ani telefon s wifi se nepripojil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...