Přejít na obsah

UPC vám lže


Návštěvník Radka88

Doporučené příspěvky

Návštěvník Radka88

Ahojky všichni!

!!! Poslouchejte hlavně Vy co chcete využívat satelitních služeb UPC to znamená televize přes satelit!!!

 

Mužu Vás ujistit že s tím nemám problémy jenom já

 

Před čtyřmi měsíci jsem si zřídila přes tyto stránky ,,cz.upcdirect.com ,, službu ,, Balíček freeSAT medium ,,balíček obsahuje mimo jiné i set-top box.Když se podívate na výše uvedenou stránku zjistíte že při zřízení tohoto balíčku Vám bude od měsíčních faktur odečtena internetová sleva ve výši 299 Kč.

Do dnešního dne čiže po třetí faktuře mě nikdo slevu neodečetl při telefonickém kontaktu jenom slibují že v další faktuře slevu odečtou což se nestalo na emaily nikdo neodpovídá UPC prostě nekomunikuje ale složenku mám pravidelně 1.ve schránce.

Dnes už lituji toho že jsem si toto žřídila,připadá mi to že si dělají z lidí jenom legraci, telefonických hovorů bylo 5 a zbytečných.

Vím o dalších 12lidech co mají úplně stejný problém.

Jedná se ze strany UPC o podvod? Jak nalákat lidi na jejich služby?

:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Radka88

No kdyz me lzou do telefonu a to 5x ze vse napravi a nestane se tak pak nezbyva nez ukoncit jejich sluzby.Ja s lzivyma operatorama uz nechci nic mit kdyz si UPC nedokaze udelat poradek u lidi kteri jim radne plati.Nevazeji si dobrych zakazniku.Jednala jsem s konkurenci tz.sky..... a nemuzu si vynachvalit jejich jednani a hlavne rychlost proto je me lito ze UPC na vse kasle a musim prejit jinam.Maji dost lidi takze par lidicek kteri odejdou je nemuze zrejme vubec rozhodit ale ze problemy s UPC jsou to teda jsou.

Ja jsem to napsala jen pro ostatni aby vedeli ze se treba ani nedockaji nejake slevy pri zrizovani sluzby kterou slibuje UPC.

Zatim je porad vse pri starem nikdo nekomunikuje z UPC a ani to zrejme nikoho nezajima.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mozna by nebylo do veci napsat zde jmeno operatora se kterym jste hovorili a ktery nemluvil pravdu,

takhle vam kdokoli muze namluvit co chce a nenese za to temer zadnou odpovednost,

ale pokud se jeho jmeno verejne objevi zde, tak je urcite vetsi sance ze za to muze byt nejak potrestan.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Radka88

,,takhle vam kdokoli muze namluvit co chce a nenese za to temer zadnou odpovednost,,

Takle ale UPC s vami jedna pane.Na vsechno proste kaslou.

Jiz jsem presla jinam a velika spokojenost at se s UPC trapi dalsi slusni lide.

Hezky vecer.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...