Přejít na obsah

účastnická zásuvka


Návštěvník son

Doporučené příspěvky

Návštěvník son

Prosím zde o radu především členy z řad techniků:chci zřídit účastnickou zásuvku do bytu rodičů a situace se má takto-koax.kabel končí za vstupními dveřmi bytu/bez zásuvky/-ten naspojkuji a povedu do krabice ve zdi a díval jsem se jakou použít zásuvku a vybral jsem tento typ Schwaiger - http://www.eltasat.cz/prislusenstvi-sat ... -tv-r-data .Podle mého názoru by měla vyhovovat,já mám doma tento typ Wisi - http://old.inkat.cz/wisi/dm80.html ,který dodávala upc a tento já nechci použít.Máte někdo zkušenosti nebo jste montovali Schwaiger a nebyly žádné problémy?Podotýkám,že nemíním volat a ani jinak kontaktovat upc a žádat je o zřízení účastnické zásuvky!!!Dík za odpovědi :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo myslim ze ta Schwaiger by mela vyhovovat, ja mam prakticky tu stejnou,

dulezity parametr je rozsah frekvenci u zpetneho kanalu¨pro internet, do 65 MHz by to snad melo stacit, ale radeji bych si jeste overil na jakych kmitoctech se u vas konkrene zpetny kanal vysila.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Tazateli nejspíš o internet (tudíž zpětný kanál) vůbec nejde, skoro bych to viděl, že si sám na sebe pronajme (koupí) další zařízení a to věnuje rodičům, jenž bydlí na stejné síti, a kteří to mají bokem připojené v rozvodné skříni :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník son

tomusi dík za odpověď,použiji Schwaiger.Pro Elnc:nebylo by snadnější kabel naspojkovat,dát na konec F-konektor a ten připojit na nějaký ten jejich sračkový přístoj,který pronajímají???Moje osobní zkušenost je ta,že stb od upc nebrat,jedině tak k staré crt do kuchyně.Máme,já i rodiče stejné Tv/nic moc LG/,já balík kombi konfort,jim jsem namontoval sat-karta od skylinku a hádej kdo má kvalitnější obraz SD i HD kanálů??Vyzkoušel jsem stb od upc-nevyhovující,az-box-lepší,ale nakonec mám CAM od fa.Lica-ale pořád je Skylink lepší.S internetem od upc jsem spokojen-proto ho chci i k rodičům.A úplná katastrofa a už jsem zcela alergický jednat s zíkaznickou linkou upc cca v 9 případech z 10,kdy jsem s nima mluvil jsem vyřídil,dostal informaci,něco konkrétního se dozvěděl-tak to jsem klidně mohl zavolat do akvaristiky a dopadl bych stejně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

UPC pronajímá i CAM s kartou. A já psal o zařízení, mezi což se dá i toto zařadit.

 

A celý dotaz vzbuzuje pochybnosti už tím, že nechceš kontaktovat UPC. Takže když chceš využívat jejich služeb a nechceš je kontaktovat (předpokládám, že ani nechceš, aby oni kontaktovali tebe), tak to prosím pěkně lze udělat jak? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník son
:D Mám koupený CAM v době kdy ještě mám takový dojem tento produkt nenabízelo-jinak objednat službu online nepovažuji za kontaktování i když to svým způsobem kontaktování je,jakož tohlencto odpovídání Tobě je i kontaktování s Tebou.Je to pro mne snesitelné a navíc samoinstalační balíček je pro mne taky úplně vyhovující služba.Dotaz-Ty máš s operátory-operátorkami jen ty nejlepší zkušenosti??? :D A proč jsi hned myslel na nějaké ojebávání upc,to nechápu! :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník son

Jak píšu v příspěvku 1-krabice ve zdi-řekni mi kdo by se z techniků od upc jebal se zasekáváním?Ne všichni chcou po bytě koax. na volno nebo v nádherných lištách,tolik na vysvětlení,hezký večer přeji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník son

250 Kč -t.j.3krabičky cigaret-a opět opakuji a ptám se Tobě ji upc zasekalo do zdi?Asi jo.Já su prostě debil a zasekám si to sám,kdy chci,jak budu mít na to čas a je to samozřejmě moje věc,jen jsem chtěl vědět jestli někdo neměl problém se zásuvkou Schwaiger a na to jsem se v příspěvku ptal a na to mi odpověděl tomus,za což mu jeětě jednou dík-pochopil co chci-nepochopil,že chci ojebat upc :D na rozdíl od Tebe,takže zkus kontaktovat upc,jestli nemají volné místo operátora :D .Dík za Tvůj názor na mě a na mé plány,ale o to jsem v příspěvku neprosil. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...