Přejít na obsah

Porovnání


Trabi

Doporučené příspěvky

Návštěvník ritchi
Když už jste u toho porovnávání,tak jste si mohli porovnat dnes hokej Finsko - Slovensko na ČT 4 HD a STV 1-nažívo HD-upc v HD vysílalo jen na ČT 4 HD na STV1 vysílalo v SD program,který přebírali v HD.Asi tak,doufám že se nepletu Tomusi?

Aj na STV1 HD bol live prenos samozrejme ze v nativnom HD ako je aj kazdy prenos slovenskeho muzstva na tejto stanici v nativnom HD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ritchi
Vedel by mi niekto z vlastných skúseností porovnať kvalitu služieb UPC Digital a Magio TV?

Znamy ma Magio a vazne uvazuje o konkurencnom UPC.Z mojej osobnej skusenosti,pokial by som si mal vybrat,urcite UPC,ktoreho sluzby aj vyuzivam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník black13

ono zalezi na tom, ake su tvoje preferencie. ja mam aj magio (cez metaliku) aj upc.

kvalita obrazu u mna je v prospech upc, hlavne u slovenskych stanic. magio ma komfortnejsie a intuitivnejsie ovladanie + vsetky vyhody iptv (archiv a rozne aplikacie - u mna to nie je velke plus, ale objektivne je to urcite plus v prospech magia). dalsia vyhoda pre mna v prospech upc je to, ze mam na jeden pausal pokryte 4 tv (2 digitalne signaly (cam a stb) a 2 analogove).

co sa tyka vypadkov, nemam ziadnu statistiku, ale co si spominam, zda sa mi, ze upc ma tych vypadkov o nieco menej. technicka podpora je asi rovnaka, taka priemerna.

u mna v prospech upc hovori aj to, ze vacsina kanalov, kde je dostupna originalna zvukova stopa, je tato dostupna aj u upc. u magia to tak nie je - originalna zvukova stopa je na minime kanalov.

co sa tyka programovej ponuky a ceny, to si urcite pozries aj sam. pre mna je programovo lepsie na tom znovu upc (mne tu chyba v porovnani s magiom hlavne nova sport a film europe a mozno este viasat nature). u magia chybaju vsetky ceske komercne tv, sport 2, hudobne - vh1 classic, mtv rock a dance. a naviac vsetky hd programy (okrem slovenskych) su v zvlast spoplatnenom balicku.

snad som ti v niecom pomohol, keby si chcel vediet este nieco konkretne, daj vediet.

ja keby som si mal vybrat iba jedneho operatora, tak si vyberiem upc. ale som celkom spokojny aj s magiom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník MarioAL

Magio má veľmi dobré DVR, preto nad ním rozmýšľam. Na Discovery by mi ale chýbala originálna stopa. Na druhej strane Nat Geo SD a NG Wild ju má, zatiaľ čo v prípade UPC nie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...