Přejít na obsah

EUROSPORT 2 HD


Návštěvník jiripoky

Doporučené příspěvky

je nám líto, ale televizní program Eurosport 2 HD zatím nebyl zařazen do vysílání z důvodu zajištění té nejlepší kvality pro naše klienty. Jakmile bude po technické stránce zajištěno co nejkvalitnější vysílání tohoto programu, dojde k jeho zařazení do naší programové nabídky. Intenzivně se snažíme, aby se tak stalo v nejbližším možném termínu.

Sledujte, prosím, naše stránky http://www.upc.cz, kde naleznete aktuální informace týkající se našich služeb. Děkujeme Vám za pochopení.

Eva, UPC Facebook tým

Technicke problemémy sotva, spíš administrativně obchodní. :roll:

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Asi jo, ale vycházím z té odpovědi, že to zařadí jakmile bude po technické stránce zajištěno co nejkvalitnější vysílání tohoto programu.

Obchodní administrativa zřejmě mlží a hází na to na techniky. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Společnost UPC v případě zařazení kanálu Eurosport 2 HD opět potvrdila svou absolutní neschopnost. Proč není ochotna sdělit jaké jsou skutečné důvody odložení spuštění kanálu Eurosport 2 HD na neurčito? Její vyjádření je obecné a nic neříkající. Jedním slovem Ostuda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Vzhledem k tomu, že se za ESP2 HD nebude nic připlácet (a tudíž se od nikoho ani nevybírají peníze za tento program), tak si prakticky není na co stěžovat. Prostě až to UPC zařadí, tak to zařadí a jestli náhodou ne, tak žádná finanční újma klientům nevznikne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

To je taky zajímavý názor.

Možná se na to lze dívat i jinak a z jiného úhlu.

Příklad: Jsem "klamavou reklamou" uveden v omyl, že pokud si pořídím UPC s konkrétním balíčkem a cenou, tak se od v té reklamě uvedeném více či méně přesném datumu (měsíc nebo roční období) budu moci dívat na konkrétní kanál.

Výsledek? Zaplatil jsem a službu jsem nedostal. Opravdu nevznikla škoda?

 

Není to sice můj případ, já na Eurosport 2 HD nečekám a UPC služby jsem si objednal už dávno před mnoha lety, ale přesto si myslím, že ze strany UPC je to "lupárna".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Ale o to přece nejde. I kdyby to byl jen jeden jediný zákazník, tak je to špatně. Problémem je firemní kultura a jednání se zákazníkem. Je přece přinejmenším neslušné, něco slíbit a pak to nesplnit a ani se za to neomluvit a nevysvětlit, proč se tak stalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Jelikož jsem taky klient UPC, tak můžu s čistým svědomím napsat, že mně nikdo ESP2 HD nesliboval a od UPC jsem nedostal žádné vyrozumění v tom smyslu, že by se měl tento program objevit v nabídce. A jestli se to psalo někde na webu, že o tom UPC uvažuje, tak to přece není žádný slib, ale pouhá úvaha. Zase buďme trochu soudní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...