Přejít na obsah

EUROSPORT 2 HD


Návštěvník jiripoky

Doporučené příspěvky

Kvalita obrazu na prd? Asi u vás na Slovensku to UPC šidí... A nevysílají jen baseball, ale i basket, nfl, hokej, lacrosse, x-games, nascar, krátké dokumenty a jiné pořady. Kvalita ESPN America převyšuje většinu evropských stanic skoro ve všem o několik tříd - počtu sportů, počtu živých přenosů, grafické prezentaci, technické kvalitě, atp. Stačilo by na to chvíli koukat a třeba by sis toho všiml. Jedinou nevýhodou pro někoho může být absence češtiny, které se na tomto kanálu nikdy nedočkáme. Mě to ale vyhovuje takto a jsem rád, že je alespoň 1 stanice v Evropě, která vysílá většinu amerických zápasů, které by jsme jinak neměli možnost vidět (pokud nepočítám občas něco na Nově Sport a Sportu1/2). Přesvědčovat tě ale nechci. Pokud tě ten program nebaví, pochopím to.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník david3434

Mě osobně by nevadilo,kdyby vyřadily NOVA sport,ale byl bych sakra naštvanej za vyřazeni ESPN america.Podle mě je to přesně program,který tady nemá konkurenci.Vysílá přesně to co žádná TV nevysílá a tím nedubluje jine TV.Občes se sice stane že hokej běží jak na NOva sport tak i na ESPN,ale na ESPN maám jistotu každého zápasu NHL v Play-off.Podle mě když Nova sport ztratila práva na Premier ligu,tak ztratila i většinu diváků,protože motoristické sporty jsou většinou i zárovn na EUrosportu.

Co jse týká kvality programů o kterých pořád lidi přemýšli,tam abych řekl pravdu,mě vůbec nevadí že většina programů v SD a ne HD.U mě vždy rozhoduje obsah e ne forma podání.Řeknu to asi takhle jestliže by byly všechny kanály HD,kromě eurosportu 2,a na něm by běžela například atletika,tak bych stejně koukal na ní.A to stejní i u filmů a dokumentu.Vždy si vybírám pořad a ne TV.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník kuko61

david3434 > ESPN America pridali v slovenskom UPC po vyradeni Novasportu a urcite nedavali vsetky zapasy playoff. Zo zaciatku davali live jeden zapas raz za 3 dni, ani zapasy oboch konferencnych finale nedavali vsetky. Ja som pozeral z tohtorocneho playoff viac zapasov cez NHL Gamecenter, ako na Novasporte a ESPN America. Pokial viem, tak vacsinu zapasov playoff vysielal NBC Sports Network (kazdy den aj tri live zapasy).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Bohužel informace, že v nabídce kabelové televize UPC bude od 1.7.2012 Eurosport 2 HD je mylná. Včera tj. 3.7.12 mi operátor UPC sdělil, že sportovní kanál Eurosport 2 HD v nejbližší době do nabídky zařazen nebude. Osobně jsem velmi zklamán a programové politice UPC nerozumím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je nám líto, ale televizní program Eurosport 2 HD zatím nebyl zařazen do vysílání z důvodu zajištění té nejlepší kvality pro naše klienty. Jakmile bude po technické stránce zajištěno co nejkvalitnější vysílání tohoto programu, dojde k jeho zařazení do naší programové nabídky. Intenzivně se snažíme, aby se tak stalo v nejbližším možném termínu.

Sledujte, prosím, naše stránky http://www.upc.cz, kde naleznete aktuální informace týkající se našich služeb. Děkujeme Vám za pochopení.

Eva, UPC Facebook tým

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...