Přejít na obsah

Jake mate hodnoty upstreamu?


Návštěvník Koala

Doporučené příspěvky

Návštěvník Koala

Ahoj,

 

zajímalo by mě, jaké máte hodnoty na upstreamu v modemu 3208. Mě se hodnoty vždy pohybují mezi 48 dBmV až 52 dBmV. Ale viděl jsem jsem u známého i hodnoty 35 dBmV, tak by mě zajímalo jaké mají jiní uživatelelé.

 

Děkuji za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník edccpu

Čau všichni, od včera mám doma UPC FP 30, dostal jsem modem Motorola Surfboard ( pro ED 2.0 ). Když se podívám do web rozhraní modemu, tak se mi docela často, řekl bych, mění kanály pro Downstream, od včera se mi to posunulo několikrát z 374MHz na momentálních 394MHz , upstream je pořád na stejné hodnotě, tj 44,3MHz. SNR na DS bylo u všech kanálů stejné cca 39,2-40 dB a Power level byl cca -5 až -5,5 dBmV . Proč se tomu tak děje ? Podle hodnot ty kanály na špatné nevypadají, ani na zarušené. Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník edccpu

Ok, díky za odpověď ;) . Rychlost tedy trochu kolísá, tak uvidím, jak to bude v budoucnu. Btw. Dnes ráno jsem zase na 378MHz :D , ale hodnoty jsou v pořádku SNR cca 40dB a Power level : -5.2 dBmV .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...