Přejít na obsah

Featured Replies

Odesláno

Ahoj, mam doma kabelovou UPC a zakladni setobox CV 5000 CINX, tzn. muzu chytat programy z balicku, ale ne HD. Znamy mi ale prinesl Kaon B3000 HDCO, ktery by mel umet prijimat zrejme i programy v HD. Jak to funguje? Staci jen vzit moji kartu a strcit do noveho pristroje, naladit kanaly a vse bude fungovat? Nebo je karta nejak sparovana s puvodnim pristojem a v novem nepojede? Kdyz dam kartu do noveho pristoje, zepta se me to na CA PIN kod, ktery jsem zadal podle uzivatelskeho navodu CV 5000 CINX - 1234. Funguji vsak jenom volne dostupne programy - CT, Nova atd, programy z predplaceneho balicku nefunguji.

Odesláno

Karta je vždy spárována se zařízením (STB nebo CAM)!!

Odesláno

Je mozne to nejak vyresit, proste abych mohl pouzivat svoji kartu (a programy v baliccich na ni) v tom novem pristroji?

Odesláno

Technicky to samozřejmě vyřešit lze, prakticky nikoli... (prokázat původ přístroje, atd)

Vrátit CV 5000 CINX včstně karty do Nymburka (hledej Protokol o vrácení na http://www.UPC.cz) a zakoupit nebo pronajmout CA modul... Tedy lépe v opačném pořadí - pronajmout CAM a pak vrátit STB. Patrně v dohledné době stejně zakoupíš nový tv, CAM pak využiješ v něm.

Odesláno
Je mozne to nejak vyresit, proste abych mohl pouzivat svoji kartu (a programy v baliccich na ni) v tom novem pristroji?

Jenom se zeptám. Ten kamarád vzal toho Kaona kde? Pokud ho zakoupil od UPC nebo Lica, může ho on nechat převést na Vás a UPC Vám k němu dodá spárovanou kartu. Pokud ho ovšem dostal zapůjčený, nechť co nejrychleji vrátí, než bude brečet jako x dalších, že musí platit vysokou smluvní pokutu za nevrácené zařízení.

 

Pokud je jeho původ neznámý lze využít i postup co psal Retiree, ale počítejte s tím, že na min. 90% je přístroj nevrácený, tedy kradený. 8)

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
Odesláno

Pokud ten Kaon nebyl zakoupen u UPC, nebo Lica, tak mu ho muzete vklidu vratit, protoze zadne reseni jak to rozchodit neexistuje a to z toho duvodu, ze STB ani nema CI slot, takze objednat si CA modul pro tento STB nema smysl a samotnou kartu vam knemu nikdo neda.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
Odesláno

Teoreticky by mohli z UPC poslať párovací signál.

Odesláno

CV-5000 by nebol problém, ten má CI slot

Odesláno

Rozumim, dekuji za odpovedi!

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

Právě prohlíží tuto stránku 0

  • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

Vodafone Czech Republic a.s.,
nám. Junkových 2808/2, 155 00 - Praha 5,
IČO 25788001, sp. zn. B 6064 vedená u Městského soudu v Praze

Vodafone Czech Republic a.s.,
Junkových sq. 2808/2, 155 00 - Prague 5,
CRN 25788001, file number B 6064 kept at the Municipal Court in Prague

Powered by Invision Community