Přejít na obsah

Vlastní HD PVR Philips 8111


Návštěvník mirax

Doporučené příspěvky

Návštěvník mirax

Zdravím zkušené. Od známého jsem dostal výše uvedený přístroj. Mám od UPC digitálni satelitní televizi a chtěl bych tento přístroj použít, abych mohl sledovat HD programy a nahrávat.

Nevíte jestli je možnost tento přístroj spárovat s mou kartou, abych nemusel platit ten pronájem od UPC?

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mirax

Nějakou kartu mi k tomu taky dal, ale tu jsem tam ani nezkoušel, chtěl jsem jen přes tu mou legálně placenou používat tento přístroj a bohužel jsem si myslel, že je to takhle blbě párovaný, ale říkal jsem si, že za zeptání nic nedám. Tak si s tím teda mohu v dílně podložit stůl :-)

"Ztracenej" asi od někud bude, ale nepídil jsem se...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mirax

Ještě bych měl jeden dotaz:

Když si od UPC vezmu ten Philips PVR 8111, tak budu muset od satelitu tahnout přes celej barak ještě jeden kabel? Mám to přes dvě patra a rozhodně to není jednoduché a vůbec si to neumím představit, že tam budu něco tahat.

Děkuji za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mirax

Od kazdeho? Ten HD obsahuje jako dva? Asi se ptám blbě a omlouvám se za to, není to tedy tak, že antena(satelit)-STB-televize, jedna lajna?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mirax

Asi jsem to napsal blbě, mám v plánu dát HD PVR a ten stávající dát do háje, tzn. mít jen jeden STB. Jen jsem někde četl, že i do toho HD PVR musejí jít dva dráty ze satelitu (asi má dva tunery), což právě v mém případě jde dost těžko.

Díky za trpělivost ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mirax

Tak s tím bych žít mohl. Děkuji za odpovědi, už tedy vím, že mi to fungovat bude (s menším omezením), a to je hlavní. A ještě díky za trpělivost :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...