Přejít na obsah

Samsung TV - padá internet


Návštěvník petrskr

Doporučené příspěvky

Návštěvník petrskr

Dobrý den,

 

mám připojení i TV od UPC (125 mbs), modem CISCO EPC 3925. Do modemu je zapojena ethernetovým kabelem Samsung TV. Při pouštění jakýchkoliv videí na televizi přes Internet TV (Youtube, Vimeo, Topfun...) vždy po nějaké době (různě dlouhé) se přehrávání zastaví, objeví se "tv byla odpojena od Youtube (vimeo atd.) a skočí to úplně pryč z pouštěného filmu někam do hlavní nabídky. Už mi to leze dost na nervy.

 

Ještě před tímto modemem jsem měl od UPC jiný modem a "pomalejší" připojení a vše fungovalo bez problémů. Nutno také říci, že často padá i připojení na počítači (MAC přes WIFI). Např. při stahování 500 MB souboru začne třeba po stažení 60 MB rychlost postupně klesat, až se úplně zastaví. Stává se to i u testovacích souborů přímo od UPC.

 

Mohl by mi někdo, prosím, poradit? Nerad bych si bral v práci dovolenou kvůli tomu, aby se na to mohl přijít podívat technik.

 

Děkuji

Petr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám stejný problém. Připojení kabelovou televizí Tetanet, router Evolve AP799 a lelevizor Samsung LE37C670. Po nepravidelných dobách dojde k odpojení od servru youtube. O která nastavení routeru by se mohlo jednat ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...