Přejít na obsah

Nováček - poridit UPC nebo ne?


Trabi

Doporučené příspěvky

Ahojky vsem,

 

tak nas dům bude v lete - resp. v zari pripojenej na sit UPC a chci se optat, zda prejit s toho, co tedka mam - na tohoto poskytovatele. Mam O2tv + pevnou linku a internet od mistniho Wi-Fi providera, kterej chodi tak kolem 14 Mbit/s obema smery. Za net platim 304 Kc + O2tv a pevna linka mi stoji 967 Kc vc. vsech programu, krome Privatu a to i s pevnou linkou s 300 minutami zdarma. Jde mi o to, abych to mohl mit vse v jednom, ale nevim, zda to ma cenu, nebo nema...Kolik by me stalo net tak 60 mbit + TV s premiovymi kanaly a telefon? Chtel bych i nahravat z TV. U O2 jsem jeste 10 mesicu pod smlouvou - takze myslim, ze tam je nejaka pokuta.....ale to by se dalo zaplatit, myslim, nedko mi rikal, ze snad 333 mesicne za vypoved.

 

Takze, ma to smysl prejit? Diky Trabi

  • 1000 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • VF Station, CA modul
  • Praha-Nusle
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman

nemyslim si ze bys mel u o2 vsech cca 120 programu.

 

http://www.o2tv.cz/programove-balicky/

 

a hlavne budou obchazet obchodaci az vas pripoji a ti vam daj levnejsi nabidku (ja platim za 30mbits 150kc mesicne a za tv kde je http://www.upc.cz/televize/klasik/klasik-relax/ a jeste muzika a cosi tam mam take 150kc).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...