Přejít na obsah

PVR set-top box Amiko CHD-8220 CI CX PVR DVB-C


Návštěvník rwiener

Doporučené příspěvky

Návštěvník
Diky za info ohledne EPG, ale jsem stale na stejne lodi...nic. Rozpolozkuje podle casu a u kazdyho programu napise pomlcku - . chtel jsem se poptat jakou uroven a kvalitu signalu mas...u me uroven 69, kvalita 90. v menu nastaveni jazyka mas vse vyjma druheho audiosignalu v cestine? nemuze tam byt zakopany pes? bez EPG jsem dosti nahranej...

jinak z mych postrehu... porad se mi zdal ten obraz silne kontrastni, ostry, pritom signal v TV byl jak mam nastaven ve svem profilu....a hle, on se obraz nastavuje v Nastaveni OSD ....trochu nepochopitelny. pristroj topi jak topinkovac a ostry starty s prodlevou jak na cigo...jinak vcelku spokojenost...az na to zasr.... EPG (aktualizace firmware bez rozdilu). RN

Podařilo se Ti to vyřešit? Právě řeším stejný problém. Ani oficiální dovozce amika mi s tím nepomohl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník rwiener

Tak další firmware, 1.5.15, zatím mi funguje dobře. Ale nic nového jsem nepozoroval. Nahrávat musím stále na dva časovače.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

pro petrase:

vyreseni problemu s EPG na bode mrazu, uz jsem se s tim smiril. Vidim, ze nejsem sam, fakt nevim jak dal. Pravidelne stahuji ze stranek vyrobce nove firmware, u me bez viditelnych zmen v chovani...vesmes se jedna o opravy kolem youtube, jelikoz mam verzi bez ethernetu,neni to pro me dulezite.

Pokud budou z tve strany nejake posuny se zobrazovanim EPG, dej vedet! hojas RN

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník bedo

zdravim vas

mam 8240

nech skusam vsetko mozne nedari sa mi prehrat nahravku v PC ked nahravam ako nekodovane

a ked nahram ako kodovane (vtedy mozem pozerat iny program na tom istom TP) tak pri prehravani v pravidelnych intervaloch kocockuje :(

viete niekto poradit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Amiko 8240 má čip ALI3606, který do nahrávek vkládá svůj kód a tyto pak nejdou přehrát nikde jinde. Je to tedy vlastnost přijímače, nikoliv jeho chyba. Řešením může být použití CA modulu místo integrované čtečky karet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Nechápeš, protože v nahrávce, která je jinak volná, je vložený kód přímo toho přijímače, takže jinde přehrát prostě nelze. A nějaký soft, který by toto prolamoval, ještě nikdo nenapsal. Ostatně to ani není potřeba, protože člověk znalý věci si nekoupí přístroj s ALI3606, ale dá přednost něčemu, kde podobné omezení není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...