Přejít na obsah

PVR set-top box Amiko CHD-8220 CI CX PVR DVB-C


Návštěvník rwiener

Doporučené příspěvky

Návštěvník lejno

Je to možné, já ten příspěvek psal z mobilu a četl jsem jenom název vlákna, přičemž Amiko 8240 znám jako satelitní, takže proto taková reakce. Je-li to myšleno na receiver kabelový, pak máš samozřejmě pravdu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník rwiener

K tomu EPG - mě to funguje bez problémů. Tak mě napadlo, že jsem nahrál mou konfiguraci na http://www.ulozto.cz/xMSHSbw/bak-201302021440-abs

Takže když to zkusíte nahrát do toho AMIKA, tak by jste měli mít stejné nastavení jako já. Doporučuji volbu chanel-list, to by mělo přenést jen nastavení, bez vlastního firmware. Tím by mělo být jasné, jestli je to v firmware nebo někde jinde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Myslím si, jestli spojitost problémů s EPG nemá na triku CA modul. Náš kabelový operátor dáva CI+. Na tvé nastavení jsem se díval, nemáš tam nic jiného než já...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsíci...
Návštěvník rwiener

Firmware 1.5.68. Konečně funguje nahrávání kodovaných programů bez pomocných triků.

Takže už lze nastavit plných 8 nahrávání (místo 2 * 4 s samostatným zapnutím přístroje, které bylo vyžadováno dříve).

 

Na druhou stranu - provedli změnu, že se místo začátku a delky zadává start time a end time. Tato změna se jim trochu nepovedla. Problém je, pokud je konec pořadu po půlnoci. Nastavení funguje OK, v přehledu časovačů, které je přístupné z EPG je to také OK. Ale jakmile se chcete podívat na detaily, tak se do end time dostane nějaký nesmysl, něco jako konec v 42 hodin a podobně.

Takže nastavit to jde, ale nesmí se na to znovu vstoupit.

Snad to jednou doladí....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...
Návštěvník petrenka

Čaute,

zajímám se o STB DVB-C pro UPC a našel jsem, že 8240 a 8840 by měli podporovat DVB-C a tak se ptám, jestli nejsou problémy když je STB vypnutý a program pro nahrávání nastaven, že by se nenahrál na připojený USB HDD ?

 

díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník rwiener

Funguje to tak, že se STB sám zapne a přepne na ten kanál (resp. multiplex), který se má nahrát. Tedy pokud ho někdo nevytáhne ze zdi :-)

Přirozeně je nutné mít v USB taky nějakou flešku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...