Přejít na obsah

PVR set-top box Amiko CHD-8220 CI CX PVR DVB-C


Návštěvník rwiener

Doporučené příspěvky

Návštěvník petrenka

FW 1.5.68 mám, sice na 8840, ale když se tak dívám na ty dva různé FW, tak mám pocit, že jsou naprosto totožné. A proto je mi divné, že ta chyba se u mne objevuje. Tak já to s tím kódováním vyzkouším, stejně ty nahrávky zůstavají na HDD.

 

díky, dám vědět

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník petrenka

Takže ikdyž nastavím nahrávání na kódované,nebo ne, tak na tento disk 250GB nejsem schopen nahrát víc jak 13 programů-kódovaných i nekódovaných. Ještě minulý týden jsem měl minimálně dvacet záznamů a všechno fungovalo normálně. Pokud připojím druhý disk 500GB, tak na něm je cca 20 záznamů-kódovaných i nekódovaných a záznam probíhá bez problémů.

Tak nevím. FW je 1.5.68, tak proč ten limit ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • Po letech...

Mám dotaz vypadl mi proud a nefunguje nám amiko setobox po narození jističů,svítí na něm jen 0n nic víc, ikdyz vypnu zapnu ho ze zadu na tlačítko a potom ze zásuvky. Maté někdo jednoduchou a účinou radu co s tím?

 

Děkuji za odpověď.

Izabel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám dotaz vypadl mi proud a nefunguje nám amiko setobox po narození jističů,svítí na něm jen 0n nic víc, ikdyz vypnu zapnu ho ze zadu na tlačítko a potom ze zásuvky. Maté někdo jednoduchou a účinou radu co s tím?

 

Děkuji za odpověď.

Izabel

A jak často se Ti ty jističe rodí? Kdyby se Ti náhodou přemnožily, tak já bych si nějaké vzal :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...