Přejít na obsah

Loop out HD Mediabox


Návštěvník eFko

Doporučené příspěvky

Návštěvník eFko

Dobry vecer,

Odesel mi slot na CA modul v televizi a tak premyslim co s tim. Nova TV se mi kupovat nechce. 

Set top box je reseni, ale nechce se mi pouzivat to uzivatelsky prostredi co nabizi Mediabox. Da se ten Mediabox pouzit jako dekoder a pres loop out prehodit ten signal do me TV s tunerem, kde si klasicky naladim programy? Vysledek by mel byt ze TV bude fungovat stejne jako pred tim akort stb bude vyuzit jako CA modul 🙂

Dik

Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník eFko

Diky za odpovedi...mam doma 2 TV/ 2 odkoupene CI moduly...u jedne TV prestal jit signal...modul je zasedlej v nabidce. Kdyz modul vyndam TV vidi vsechny kanaly a CT normalne funguje. Kdyz ho tam dam zpet tak TV hlasi no signal.

Prvni co bylo, ze jsem vymenil moduly mezi sebou a ve druhe TV funguji oba dva. Tim jsem vyloucil modul jako zavadu. 

Kabel to taky neni, zkousel jsem pripojit druhou TV na kabel od prvni...

Asi se budu muset smirit s tim stb 

H.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

Aha, tak to fakt vypada na ten slot 😕
No jeste muzes nechat TV spravit... nejspis to skonci vymenou motherboardu, coz bude par tisic, ale IMHO porad lepsi, nez se oprcavat s nepouzitelnym STB.
Ja mam v Brne dobrou zkusenost s RTV Servisem.

Vetsi frajeri si najdou a koupi na Internetu potrebny dil podle Part Nr. a vymeni si ho sami 😉

Upraveno uživatelem Evzen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, eFko napsal:

Da se ten Mediabox pouzit jako dekoder a pres loop out prehodit ten signal do me TV s tunerem, kde si klasicky naladim programy? Vysledek by mel byt ze TV bude fungovat stejne jako pred tim akort stb bude vyuzit jako CA modul 🙂

Ani náhodou, takhle setoboxy nefungují a ani ten zmiňovaný RF modulátor by ti nepomohl. 

Během letošního roku pravděpodobně budou nové modernější boxy, do té doby můžeš používat Horizon box, opravit televizor, nebo koupit jiný setobox, když máš CA modul, tak to není problém, Nedávno tu někdo nabízel Technisat za pětikilo. 

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...