Přejít na obsah

Featured Replies

Odesláno

Zdravím,

přstěhovali jsme se do nového bytu a paní majitelka již měla základní nabídku na internet a kabelovku od UPC. Modem máme od UPC, ale na televizi chYtáme jen ČT1, ČT2, ČT4,ČT24, NOVA, NOVA CINEMA, PRIMA, PRIMA COOL, PRIMA LOVE, BARANDOV, STV1, STV2, MARKÍZA, ÓČKO a program UPC + některá rádia. Zbytek programů, i když si je platíme, nejde. V čem je chyba?

Paní majitelce vždycky jely jen tyto programy a nikdy to neřešila a stačilo jí to. Není schopná něco řešit. Neví někdo, co s tím?

Díky

Odesláno

Nemáte naladěno DVB-T ? UPC vysílá právě programy co píšete v DVB-T.

Odesláno

ladynka: Platíš si jakou programovou nabídku? A hlavně komu to platíš? Jestli UPC, tak je kontaktuj (telefon, web). A jestli majitelce, tak ať smlouvu vypoví a ty uzavři novou smlouvu přímo na sebe.

Odesláno

Smlouva je přímo u UPC, platíme za KLASIK. S paní majitelkou je to složité, ona nic řešit nechce a ani na to nemá (tady je na místě úsloví "blbá blondýna").

A jak poznám, že je to naladěné v DVB-T? Z jejich krabičky jde kabel do modemu a z toho do televize. Spoustu věcí opravit dokážu, aůe s tímhle si nevím rady... A jak se to dá změnit, aby fungovalo vše, jak má?

Odesláno

Smlouva je uzavřená mezi společností UPC jako providerem na straně jedné a XYZ jako účastníkem na straně druhé. A je právě otázkou, kdo se skrývá za XYZ, protože ten může s UPC jednat a příp. doobjednat nebo poupravit služby.

Odesláno

Účastník je samozřejmě majitelka bytu, chodí jí k nám na byt pošta od UPC. Dojde jí složenka a zaplatí jí, dál nic neřeší. Nikdy jí nevadilo, že platí za víc programů, které nemá. Teď odjela na měsíc do Thajska na dovolenou, takže tohle řešení se posouvá.. Dá se s tím, ale něco dělat okamžitě?

Odesláno

Nedá, protože vystupovat jménem majitelky bez jejího vědomí je v podstatě podvod a jinak se z tebou UPC bavit nebude, když s tebou v žádném smluvním vztahu není.

Odesláno

OK, tak to bude s ní ještě těžké :-/ Ale CO s tím je?

Odesláno

Neni Klasik jako Klasik, UPC nabizi v nekterych lokalitach jeste starou analogovou nabidku A-Klasik a pak digitalni nabidku Klasik.

Predpokladam ze od UPC nemate set-top box a ty kanaly o kterych pisete chytate primo na analogovy televizor (coz je zakladni nabidka Mini), protoze s STB by jste jich naladila o neco vic.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
Odesláno

Takže je to v Brně na ulici Hybešova (Staré Brno - centrum) a jejich set-top-box máme. Taky nám to nezapomněli teďka naúčtovat. Jinak mám 1 rok staré LCD...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

Právě prohlíží tuto stránku 0

  • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

Vodafone Czech Republic a.s.,
nám. Junkových 2808/2, 155 00 - Praha 5,
IČO 25788001, sp. zn. B 6064 vedená u Městského soudu v Praze

Vodafone Czech Republic a.s.,
Junkových sq. 2808/2, 155 00 - Prague 5,
CRN 25788001, file number B 6064 kept at the Municipal Court in Prague

Powered by Invision Community