Přejít na obsah

Problém s torrnety


Návštěvník jiripoky

Doporučené příspěvky

Návštěvník jiripoky

zdravím mám problém se stahování s torrenty vůbec se mi nerozjedou a to už docela dlouho s tím bojuji asi měsíc. před časem nám UPC oznámilo že z důvodu přítomnosti viru omezují internet (určité porty zablokovali) jenže ted už je vše ok dokonce jsem volal na UPC mluvil s technikem ten mi tvrdil že nic blokované už není jenže to se mi nějak nezdá protože dřív jsem normálně torrenty tahal a ted ani tuk (stále mi píše DHT přihlašuji se)

jinak mám problémy stáhnout i některé soubory občas ale internet jede v pohodě vůbec to nechápu má někdo nějakou radu už nevím jak dál....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník JuraS.

a nebo máš zapnutý firewall ve windows a nepovolený port po kterém chce tvůj klient torrentů komunikovat..to se stává např když nastavíš náhodný port při každém spuštění..z toho by se pak firewall mohl zbláznit..to tam pak budeš muset zadat tisíce portů co pro torrenty jsou vyhrazeny a nebo možné...firewall má obvykle i router..a tak torrenty musíš povolit i tam...obecně lze firewall nastavit do několika módů...

1. vše zakázáno, dovnitř a ven pustí jen přesně popsané a schválené porty a po nich jen přesně schválenou komunikaci

2. povolena řada různých aplikací, ale co není povoleno je automaticky zakázáno

3. lido demo, povoleno cokoliv, de fakto nechráněno, firewall jen mapuje a loguje komunikaci..hodí se např na to když se postaví síť se spoustou hw a sw a nikdo neví pořádně jakou komunikaci tohle všechno potřebuje..taks e to pustí, nechá se chvíli logovat provoz a pak se přistoupí k restrikcím...dneska kdejakej soft se chce aktualizovat, kdejaká tiskárna si ověřuje nový firmware atd...

 

já osobně torrentím vesele a nic mi nikdo neblokuje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...