Přejít na obsah

Kde pro dadatečné parametry a nastavení ?


Návštěvník JuraS.

Doporučené příspěvky

Návštěvník JuraS.

Prolezl jsem UPC stránky ale nenašel jsem (možná špatně hledám). V diskuzi tady na webu jsem narazil na odkaz k popisu služby. Do tý doby jsem bral fakt jen o rychlosti netu ale doplňkové služby mě nezajímali. A najednou koukám, že mám dynamická 3 adresy, 3 emaily a 5 aliasů k nim a 3 web prostory. Nevzpomínám si, že by mi předali nějaké materiály k tomu jak dané služby využít, např zřídit si emailovou schránku a využívat ji, jak si založit web apod. Kde k tomuhle seženu potřebné info, potřebné loginy apod ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nj, málo sleduješ web upc :) a nejpíš i tohle forum, jinak bys věděl, že ty emaily stojej za ho*** - nejen že sou neskutečně malý, ale lidi si tu čas od času stěžujou na výpadky... webovej prostor je taky dost malinkej a je vhodnej jenom na ukládání třeba podpisu a ikonky na forum, nejde o klasickej web (doména xxx.cz), ale něco v nějakym divnym tvaru, už si to moc nepamatuju... nějaký nastavení bylo na https://registrace.upc.cz, ale jestli ještě funguje, kdo ví... u ip adres se nic nenastavuje, využiješ je jenom v případě střídání koncovejch zařízení (tzn. routerů nebo počítačů)...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník JuraS.

například ? tv upc mám teprve ani ne měsíc, a net tak ne dlouho..chtěl sjem upc ihned co se poprvé představilo ale bydlel jsem vždy někde kde jsem si o upc a pořádným netu mohl jen nechat zdát...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku
To podle parametrů co jseou uvedeny odhaduji, že to k ničemu nebude ale i tak když to nabízí tak proč o tom nevědět víc..tak byla myšlena otázka..

 

Zkusil bych se podívat po webu UPC. Třeba kliknout na Internet, u správného tarifu na Více informací. A pak už jen číst co to dá. Nejlépe pak v nabídce Dokumenty jsou různé PDF soubory. Možná tento by mohl být zajímavý: http://www.upc.cz/pdf/Prirucka_UPC_vyso ... ternet.pdf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...