Přejít na obsah

router vlastní nebo od UPC s wifi?


Návštěvník drejk

Doporučené příspěvky

Návštěvník Masaa

Ok s tim jsem pocital,tak jsem objednal CAT6 a snad to bude v poho....kazdopadne diky za info :salut:

EDIT:Takze u me to bylo asi vadnym kabelem,po vymene v pohode.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník eventai

Pokud má pískání vysokou frekvenci zkontroloval bych v něm kondenzátory jestli není nějaký nafouklý, popř.: to dělá nějaká cívka nebo trafo. Pokud v něm není piezo reproduktor signalizující nějakou chybu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Masaa

Takze u me problem pretrvava,takze nejspis udelam reklamaci.Vsechny prop.eth.kabely vymeneny za nove-rano prijdu modem piska a sitovka je bez netu (ukazuje,ze neni pripojen kabel nebo je poskozen) po restartu modemu vse zas najede. :puker:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

tak uz me taky piska, a kdyz piska tak nejede net. Taky se mi zda, ze se enorme zahriva. Stejne je to Cisco od UPC peknej ksunt, nezvlada vetsi pocet spojeni. Pustim torrent a blokne se web. Hnus velebnosti. Ta stara Motorola co davaly mi to nedelala, ale taky to byl paskvil, 2x mi ji menily. Nejradsi bych si koupil nejakej kvalitni router a tenhle jim hodil na palici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...