Přejít na obsah

zakladni nastaveni cisco epc3925


Návštěvník hans

Doporučené příspěvky

Návštěvník hans

Dobrý den,

predem se omlouvam, jsem naprosty laik, muze mi prosim nekdo podrobne popsat, jak zmenim jmeno a heslo v nastaveni routeru a jak zmenim nastaveni wifi na potrebny kanal, ktery je v mem okoli najmene ruseny, popripade jake zmeny v nastaveni jsou potreba.

Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hans

Tak cisco zatim funguje bezvadne, jeste jestli se muzu zeptat, chtel jsem do mistnosi na druhem konci bytu natahnout kabel a zapojit dalsi router (TP - link WR841ND), ale nedari se mi na nej pres wifi pripojit (fungujici internet), sit najdu (vynikajici signal), jsem pripojen, ale net nefunguje, je toto spojeni vubec mozne a neni tedy nejaky problem v nastaveni toho routeru (docetl jsem se neco o AP rezimu, ale to mu moc nerozumin.

Dekuji za Vasi pripadnou pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Asi mu zbyl a chce ho nějak využít :-) Bohužel se tento router nedá použít jako AP a má jenom 100Mbps porty, takže jeho využití může být zrovna pro síť UPC omezené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hans
Jaky vyznam ma pripojovat dva routery za sebe ?

 

Zesileni sily signalu v misnosti,kde je slaby + pouziti routeru pro dalsi rozvod interneu v teto mistnosti(televize,xtreamer),uvitam vase rady,jak to resit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...