Přejít na obsah

CI modul + tv/set-top-box


Návštěvník Badis

Doporučené příspěvky

Návštěvník Badis

Zdravím. Nějaký čas nabízí UPC možnost koupě(pronájmu) CI modulu+karty. Na stránkách UPC je ale napsáno -Určeno pro televizory s DVB-C tunerem vybavené CI, případně CI+ slotem. Znamená to že v set-top-boxech např.

http://tvdigitalne.cz/technisat-digit-isio-c.html[code] tento modul nebude fungovat?? Respektive UPC mi ho nespáruje???
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tomus - Aby pak člověk něco nekoupil a oni (UPC) neřekli, ee to nejde. Asi bude nejjistější telefon nebo mail. Ale dle mě by to mělo fungovat. 8) Jen mě tam právě mate to uvedení -televize-.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Badis

tomus - A ještě jedna věc. Koupím CI modul+kartu+nějaký set-top-box. A co vlastně naladím?? V současné době mám Kombikomfort+. Musím si předplatit další nějaký tv tarif k současnému KombiKomfortu+ ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kulombo

Je to jednoduché, UPC ti dodá CA modul s aktivní kartou a jestli ho použiješ v TV, settopboxu nebo ho zasuneš do škvíry mezi dveře a podlahu je už vůbec nezajímá. Taky s tímhle počítej u servisu, ten dostaneš pouze na CA modul, co je za ním už není problém UPC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...